Kategorie

Nowe produkty

Aktualności

14-16.11.2017 r.

                Firma Doktorvolt miała okazję wystawić swoje stoisko na targach ENERGETICS w Lublinie, które odbywały się w dniach 14-16 listopada. Oprócz własnych produktów, zaprezentowany był również asortyment słowackiej firmy SEZ Krompachy i włoskiej Marlanvill. Stoisko wywołało duże zainteresowanie potencjalnych klientów takich jak projektanci, przedsiębiorcy z branży elektrotechniki i elektroinstalacji. Studenci Politechniki Lubelskiej również mieli okazję zapoznać się z nowinkami technicznymi stosowanymi w produktach firmy Doktorvolt, a sztandarowy z nich, czyli rozdzielnica budowlana serii TD, przykuła uwagę pracowników naukowych tej uczelni.

                Przyszłość firmy to dynamiczny rozwój. Planowane są kolejne inwestycje i ekspansja na rynku, co wiąże się z poszerzeniem asortymentu. Obecnie trwa rozbudowa pomieszczeń magazynowych. Firma zamierza rozpocząć dystrybucję produktów najwyższej jakości czołowych producentów zagranicznych i zacieśnić z nimi współpracę. Doktorvolt zdobywa coraz mocniejszą pozycję na rynku wśród producentów i dystrybutorów w branży elektrycznej.

                Mieszkańcy powiatu oleskiego będą mieli okazję w najbliższym czasie spotkać się z przedstawicielami firmy na IX Forum Ekonomicznym KOOPERACJA 2017, które odbędą się 29 listopada na hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. Lotników Polskich w Oleśnie. Będzie to okazja to bliższego zapoznania się z możliwościami, jakie oferuje praca w tej firmie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, szczególnie potencjalnych pracowników.

                Wszystkich zainteresowanych firmą zapraszamy również na emisję odcinka programu „Opolskie. Biznes!” realizowanego przez stację TVP3 Opole, poświęconego naszemu przedsiębiorstwu. Premiera odbędzie się 4 grudnia o godzinie 20:00 na antenie naszej regionalnej stacji telewizji publicznej. Serdecznie zapraszamy!

                                                     

12-14.09.2017 r.

                W dniach 12-14 września firma Doktorvolt miała okazję zaprezentować swoje produkty na targach ENERGETAB 2017, które odbywały się
w Bielsku-Białej.

                Stoisko zostało zaprojektowane w taki sposób, by przykuwało uwagę przechodniów i zachęcało do rozmowy z personelem. Prezentowało szeroki wybór produktów firmowych. Oprócz tego promowana była również słowacka firma SEZ Krompachy, producent wysokiej jakości aparatury modułowej, której Doktorvolt jest dystrybutorem. Udział obu firm w targach połączony był ze starannie przygotowaną kampanią reklamową zawierającą specjalnie zaprojektowane ulotki i gadżety, w tym również słodki akcent w postaci firmowych krówek Dotorvolt.

                Pomimo faktu, iż firma wystawiła stoisko po raz pierwszy w historii tego eventu, cieszyło się ono dużą popularnością odwiedzających. Była to świetna okazja, by zyskać nowych klientów i zawrzeć kontrakty prowadzące do dynamicznego rozwoju firmy.  Oferta produktów firmy Doktorvolt spotkała się z zaskakująco pozytywnym i entuzjastycznym odbiorem. Z całą pewnością targi w Bielsku-Białej potwierdziły coraz silniejszą pozycję firmy na rynku. Dały również możliwość do stworzenia perspektywicznych  planów na przyszłość.

24-28.04.2017 r.

Razem z firmą ELEKTRO-PLAST z Opatówka wystawiliśmy stoisko na międzynarodowych targach w Hanoverze. Był to świetny czas, zawarliśmy wiele dobrych znajomości i planujemy inwestycje na przyszłość.

27.02.2016 r.

W sobotę w Dobrodzieniu odbył się zlot morsów. Od niedawna wspieramy lokalny klub SOPEL Dobrodzień, co możecie zobaczyć na zdjęciach ;)

Mamy nadzieję, że współpraca będzie nam się dalej układać tak dobrze jak dotychczas!


Copyright © 2015 doktorvolt.pl