Rozdzielnica natynkowa HIGHT IP65 8 modułowa transparentne drzwi 940.08 M-L 1×8
Rozdzielnica natynkowa hermetyczna 8 modułowa 215 x 210 x 100 mm transparentne przyciemniane drzwi IP65 skrzynka rozdzielnia obudowa seria HIGHT 940.08 Marlanvil
Technical specifications
| Weight | 0,9 kg |
|---|---|
| Liczba rzędów | |
| Liczba modułów | |
| Materiał | |
| Stopień ochrony | |
| Typ montażu | |
| Rzędy/Moduły |
Rozdzielnica natynkowa 8 modułowa Marlanvil
| zastosowanie | montaż zabezpieczeń nadmiarowo-prądowych, wyłączników różnicowo-prądowych oraz innych aparatów elektrycznych |
| wymiary (l x h x p) |
A: 215 mm |
| ilość modułów | 8 |
| ilość rzędów | 1 |
| stosowane do napięcia Uni |
1000V DC |
| Unr | 230 / 400V |
| In | 100A |
| dozwolona temperatura pracy | od -25°C do +60°C |
| odporność na uderzenia | IK07 |
| odporność na środki chemiczne i warunki pogodowe | tak |
| montaż |
natynkowy |
| odporność na uderzenia | IK07 |
| stopień ochrony |
IP65 |
| klasa ochrony |
II |
| materiał obudowy |
technopolimer |
| materiał drzwi |
poliwęglan |
| kolor obudowy |
szary RAL 7035 |
| kolor drzwi |
przyciemniane transparentne |
| materiał śrub | stal nierdzewna |
| materiał uszczelki | guma EPDM |
| możliwość montażu za pomocą uchwytów dostępnych na naszych aukcjach pod symbolem 1.940.ST |
tak dostępna na aukcji w naszym sklepie |
| możliwość montażu zamka metalowego do rozdzielnic IP65 serii HIGHT Marlanvil hermetycznych 1000.SRHU |
tak dostępna na aukcji w naszym sklepie |
|
możliwość montażu listwy zaciskowa 8-modułowej 8M 2x(8P+2P) M-L 1006.08 |
tak |
| szyna DIN (TH/TS 35) do montażu aparatury modułowej | tak |
| etykieta samoprzylepna do opisu aparatury modułowej | tak |
| bezhalogenowa |
tak |
| normy/ dyrektywy | CE Eu 2002/95/EC RoHS Deca-BDE CEI 23-48 |
| producent |
Marlanvil |
| seria |
HIGHT |
| symbol | 940.08 |
| kod EAN | 8017521094830 |




