Rozdzielnica budowlana z licznikiem energii MID EEG Siemens pTD-S/FI 4x230V gniazda Mennekes Schuko Doktorvolt 6061
Technical specifications
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Zabezpieczenie | |
| Typ gniazd | |
| Dodatkowe wyposażenie | |
| Materiał obudowy | |
| Gniazda |
Zabezpieczona rozdzielnica budowlana pTD-S/FI 4x230V z licznikiem zużycia energii EEG Siemens, kablem 5×2,5mm2 oraz wygodnym uchwytem, Doktorvolt®
Niemiecki system gniazd Schuko

➡️ Rozdzielnica elektryczna serii PREMIUM pTD-S/FI 4x230V Doktorvolt®, zalety:
✔️ Kompaktowa i zwarta obudowa wykonana z najlepszej jakości materiałów,
✔️ wyposażona w cztery gniazda 230 V 16 A, producenta Mennekes,
✔️ okablowanie i gniazda pochodzące od renomowanych producentów osprzętu elektrycznego,
✔️ klasa szczelności erbetki IP54,
✔️ gotowa do podłączenia,
✔️ zabezpieczenie nadprądowe gniazd, SIEMENS,
✔️ ochrona przed dotykiem pośrednim,
✔️ licznik zużycia energii EEG, marki SIEMENS, z certyfikatem MID,
✔️ zamocowany wygodny uchwyt.
➡️ Rozdzielnica elektryczna serii PREMIUM pTD-S/FI 4x230V Doktorvolt®, zastosowanie:
✔️ Na placach i obszarach budów oraz podczas prac drogowych,
✔️ do zakładów przemysłowych,
✔️ w warsztatach i garażach, w których konieczne jest podłączenie urządzeń do gniazda siłowego,
✔️ podczas samodzielnej budowy domu,
✔️ do zasilania w energię elektryczną terenów zielonych i imprez masowych na świeżym powietrzu.
➡️ Prezentowana rozdzielnica budowlana wyposażona została w:
✔️ cztery gniazda 4x 230V 16A o klasie szczelności IP 54,
✔️ zabezpieczenie nadprądowe gniazd 230V 2 x C16 1P 10kA,
✔️ trójfazowy licznik zużycia energii EEG, SIEMENS.
✔️ wyłącznik różnicowoprądowy 40A 30mA 3P+N.
✔️ kabel przyłączeniowy z wtyczką ProTop 16A 5P 400V,
✔️ okablowanie.
✔️ wygodny uchwyt.
➡️ Firma Doktorvolt® w procesie produkcji rozdzielnic wdrożyła system zarządzania certyfikowany przez TÜV SÜD:
✔️ gwarancja wysokiej jakości,
✔️ transparentny przepływ informacji,
✔️ gwarancja w zakresie bezpieczeństwa,
✔️ zapewniona dobra obsługa klienta.

| Obudowa rozdzielnicy | |
| ilość modułów | 12 |
| ilość rzędów | 1 |
| montaż | natynkowy |
| napięcie znamionowe obudowy | 1000V |
| wymiary obudowy | 360 x 260 x 125 mm |
| materiał obudowy | technopolimer |
| materiał drzwi | poliwęglan |
| kolor przedniej płyty obudowy | szary RAL 7035 |
| kolor tylnej płyty obudowy | czarny |
| materiał śrub | stal nierdzewna |
| materiał uszczelki | guma EPDM |
| dławnica PG dołączona w zestawie | 1x PG-16 |
| certyfikaty i normy | CE CEI-23-48/49 IEC 670 |
| Gniazda i aparatura modułowa | |
| ochrona przed dotykiem pośrednim |
SIEMENS 40A 30mA 3P+N |
| gniazda 230V | 4x 230V 16A Mennekes 11011 IP54 2P+E Niemiecki system Schuko |
| zabezpieczenie nadprądowe gniazd 230V |
C16 1P 10kA |
| licznik zużycia energii elektrycznej |
SIEMENS SENTRON PAC2200CLP 3F 400V MID EEG |
| certyfikaty i normy wyłączników nadprądowych | CE CEBEC IMQ VDE |
| Okablowanie | |
| rodzaj okablowania | Linka ster. H07V-K 2,5mm2 żółtoziel. Linka ster. H07V-K Linka ster. H07V-K |
| kabel przyłączeniowy |
5×2,5mm2 H07RN-F OnPD ok. 1 m |
| wtyczka przyłączeniowa | ProTop 16 A 5P 400 V IP44 Mennekes |
| Informacje ogólne | |
| prąd znamionowy | 16A |
| napięcie znamionowe | 230 / 400 V |
| stopień ochrony rozdzielnicy | IP44 |
| ICC | ≤ 10 kA |
| RDF | 0,7 |
| Informacje producenta | |
| producent | Doktorvolt |
| certyfikaty i normy producenta | TÜV SÜD ISO 9001:2015 CE IEC 61439 |
| oznaczenie producenta | DV-6061-D |
| EAN | 5907589336061 |
