Rozdzielnica fotowoltaiczna solarna AC 1x Mersen Typ 1/2 1x SEZ C16 3P IP65 Doktorvolt 4586
Technical specifications
| Weight | 2,35 kg |
|---|---|
| Typ SPD | |
| Napięcie | |
| Dodatkowe wyposażenie |
Rozdzielnica solarna AC 1x Mersen Typ 1/2
1x SEZ C16 3P obudowa Hensel
⭐⭐⭐⭐⭐
➡️Rozdzielnica fotowoltaiczna marki Doktorvolt:
✔️ wyposażona została w wysokiej jakości komponenty w dziedzinie ochrony prądowej,
✔️ w celu ochrony antyprzepięciowej AC wykorzystano ogranicznik przepięć uznanej marki, które charakteryzują się wysoką wydajnością pracy i klasą ochrony T1 T2,
✔️ rozdzielnica posiada stopień ochrony IP65, który zapewnia jej hermetyczność i wodoszczelność.
➡️ Firma Doktorvolt® w procesie produkcji rozdzielnic wdrożyła system zarządzania certyfikowany przez TÜV SÜD:
✔️ gwarancja wysokiej jakości,
✔️ transparentny przepływ informacji,
✔️ gwarancja w zakresie bezpieczeństwa,
✔️ zapewniona dobra obsługa klienta.

➡️Firma Doktorvolt specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości rozdzielnic budowlanych z gniazdami, rozdzielnic fotowoltaicznych oraz przedłużaczy. Na rynku wyróżniają ich jakość, dbałość o detale oraz kompleksowa obsługa klienta. Produkty Doktorvolt wytwarzane są ze sprawdzonych komponentów pochodzących od europejskich dostawców.
| Obudowa | |
| ilość modułów |
9 |
| ilość rzędów |
1 |
| montaż | natynkowy |
| stopień ochrony rozdzielnicy | IP65 |
| napięcie znamionowe obudowy | 1000V |
| wymiary obudowy | 238 x 200 x 111 mm |
| wymiary obudowy z dławnicami PG i złączami | 255 x 200 x 111 mm |
| materiał | poliwęglan |
| kolor obudowy |
szary RAL 7035 |
| materiał śrub | stal nierdzewna |
| materiał uszczelki | guma EPDM |
| dławnice kablowe PG |
2x PG-21 |
| certyfikaty i normy |
CE |
|
Wyłączniki różnicowoprądowe i nadprądowe |
|
| wyłącznik nadprądowy | SEZ Typ S C16A 3P 10kA |
| certyfikaty i normy |
IEC 61008-1 |
|
Ochrona przewódów AC |
|
| ogranicznik przepięć AC | Ochronnik Typ T1 T2 (B+C) STPT12-12K275V-4P Mersen |
| maksymalne napięcie pracy Uc | 275 V AC |
| klasa ochrony T | T1 T2 |
| prąd próbny In | 12,5kA |
| prąd maksymalny Imax | 50kA |
| napięciowy poziom ochrony | Up < 1,3 kV |
| certyfikaty |
IEC 61643-11 EN 61643-11 |
| Okablowanie | |
| zastosowane okablowanie |
Przewód solarny 1x6mm2 0,6/1kV BiT 1000 (czarny) Przewód solarny 1x6mm2 0,6/1kV BiT 1000 (czerwony) Linka ster. H07V-K 16mm2 żółtozielony Bitner Linka ster. H07V-K 4mm2 niebieska |
| Informacje producenta | |
| producent | Doktorvolt |
| certyfikaty i normy producenta |
TÜV SÜD |
| oznaczenie producenta | DV-4586-FOT |
| EAN | 5907589334586 |


