14 września 2017 r.

W dniach 12-14 września firma Doktorvolt miała okazję zaprezentować swoje produkty na targach ENERGETAB 2017, które odbywały się w Bielsku-Białej.

Stoisko zostało zaprojektowane w taki sposób, by przykuwało uwagę przechodniów i zachęcało do rozmowy z personelem. Prezentowało ono szeroki wybór produktów firmowych. Oprócz tego promowana była również słowacka firma SEZ Krompachy, producent wysokiej jakości aparatury modułowej, której Doktorvolt jest dystrybutorem. Udział obu firm w targach połączony był ze starannie przygotowaną kampanią reklamową zawierającą specjalnie zaprojektowane ulotki i gadżety, w tym również słodki akcent w postaci firmowych krówek Doktorvolt.

Pomimo faktu, iż firma wystawiła stoisko po raz pierwszy w historii tego eventu, cieszyło się ono dużą popularnością odwiedzających. Była to świetna okazja, by zyskać nowych klientów i zawrzeć kontrakty prowadzące do dynamicznego rozwoju firmy.  Oferta produktów firmy Doktorvolt spotkała się z zaskakująco pozytywnym i entuzjastycznym odbiorem. Z całą pewnością targi w Bielsku-Białej potwierdziły coraz silniejszą pozycję firmy na rynku. Dały również możliwość do stworzenia perspektywicznych  planów na przyszłość.