O FIRMIE2021-09-24T11:00:47+01:00

Firma DOKTORVOLT®

Firma Doktorvolt® powstała jesienią 2013 roku. Początkowo mały biznes rodzinny, zaczął rozrastać się do rozmiarów producenta rozpoznawanego na rynkach polskim i zagranicznych. O sukcesie firmy świadczy entuzjastyczne przyjęcie naszych produktów w Polsce i Niemczech. Wzrastająca renoma prowadzi do nieustannego rozwoju przedsiębiorstwa i ekspansji.

Siedziba firmy znajduje się w Malichowie, województwie opolskim. Posiadamy nowoczesną halę produkcyjną oraz magazyny. Stajemy się rozpoznawalnym przedsiębiorstwem w regionie jednocześnie przyciągając konsumentów z całej Polski. Zaletą naszej firmy jest umożliwienie naszym klientom dokonywania zakupów przez Internet bez konieczności wychodzenia z domu.

Doktorvolt® specjalizuje się w produkcji rozdzielnic budowlanych. Wyróżnia nas jakość i solidność pracy. Każda rozdzielnia składa się z wysokiej jakości komponentów. Nasze produkty spełniają europejskie standardy i normy bezpieczeństwa. Nieustannie poszerzamy nasz asortyment elastycznie do popytu na rynku. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta, co pomaga nam w pełni spełnić jego oczekiwania. Oprócz tego, przywiązujemy dużą wagę do przyjaznej atmosfery i kultury pracy. Cały czas się rozwijamy i staramy motywować do rozwoju innych.

Nasz Zespół pracowników to ludzie młodzi, kreatywni, a przede wszystkim chętni do  poszerzania i zgłębiania wiedzy, przydatnej przy obsłudze sprzedażowej i posprzedażowej w hurtowni DOKTORVOLT®. Dbamy o to, aby każdy klient po dokonaniu zakupu, czuł zainteresowanie z naszej strony. Służymy wsparciem i pomocą na każdym etapie sprzedaży.  Zaangażowanie każdego członka zespołu w proces produkcji, sprzedaży i dystrybucji, przyczynia się do budowy stabilnej pozycji firmy na rynku w Polsce i Europie.

Motywacją do dalszej efektywnej pracy jest dla nas satysfakcja klientów oraz fakt, że nawiązują oni z nami długotrwałą współpracę. DOKTORVOLT® wychodzi naprzeciw klientom poprzez aktywną sprzedaż internetową, dzięki której docieramy do większej liczby odbiorców.

Nasza historia

2022

2022

2022

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

Firma DOKTORVOLT

Produkty DOKTORVOLT® prefabrykowane są przez wysoko wyszkoloną kadrę pracowników, dzięki czemu asortyment naszej firmy spełnia wszystkie normy europejskie.  Wysoką jakość potwierdzają dołączone do produktów certyfikaty.

Ścisła współpraca między działem sprzedaży, działem produkcyjnym  a magazynem skutkuje szybką realizacją zamówień i krótkim oczekiwaniem na dostawę. Wszystkie nasze produkty, będące w sprzedaży, posiadamy w stanach magazynowych, dzięki czemu klient otrzymuje swoje zamówienie zawsze na czas.

Firma DOKTORVOLT® gwarantuje atrakcyjne warunki współpracy handlowej, a także zapewnia kompleksowe podejście do kontrahentów.

Przejdź do góry