8 kwietnia 2022 r.

Sezon letni 2022 za chwilę się rozpoczyna. Wśród turystów coraz popularniejszy jest wypoczynek na polach namiotowych i kempingach. Jest to ostatni dzwonek na wyposażenie pola kempingowego w słupki dostarczające prąd i wodę.

Już dziś zastanów się, co zrobić, aby przyciągnąć urlopowiczów na Twój camping. Zadbaj o wyposażenie swojego pola kempingowego w słupki campingowe Doktorvolt.

Rozdzielnica kempingowa – aby rozwiązać problem braku prądu

Zastanawiasz się, jak zapewnić wszystkim turystom stały dostęp do energii elektrycznej na campingu? Jako producent rozdzielnic kempingowych i wielu innych produktów zrealizujemy Twoje zamówienia (także indywidualne) na słupki dystrybucyjne. Dzięki temu wypoczywający w Twoim ośrodku kempingowym będą mieli stały dostęp do prądu, a także do wody.

Bardzo ważne są także słupki dystrybucyjne, zwane również rozdzielnicami kempingowymi. Zapewniają możliwość przesyłu energii i wody na przystaniach, marinach, a także na polach kempingowych i namiotowych. Przeznaczone są do zasilania w energię elektryczną i wodę przyczep kempingowych oraz jednostek pływających, które zacumowały w przystani żeglarskiej.

Dlaczego warto wyposażyć pole kempingowe w słupek dystrybucyjny?

 • Podniesie to jego standard i prestiż Twój camping będzie bardziej komfortowy i atrakcyjny dla potencjalnych gości;
 • Słupki wyposażone są w kranik z przyłączem wodnym. Z wody korzystamy wiele razy w ciągu dnia. Twoi turyści nie będą musieli jej nosić z dalszych części kempingu, ponieważ będzie ona w zasięgu ich ręki.
 • Przyczepy kempingowe są wyposażone w urządzenia elektryczne, więc trzeba gdzieś je podłączyć, aby móc z nich korzystać.
 • Uruchomienie urządzeń codziennego użytku, takich jak czajnik, lodówka czy kuchenka mikrofalowa przestaje być problemem. Turyści mogą też naładować baterię w telefonie, laptopie, a nawet uruchomić telewizor.
 • Pojawia się coraz więcej samochodów elektrycznych. Twoje pole także powinno być nowoczesne i przystosowane to nowych technologii.
 • Klienci chcą mieć możliwość korzystania w pełni ze wszystkich udogodnień.

Dlaczego nie warto rezygnować z modernizacji swojego pola kempingowego!

 • Bardzo słabo wypadniesz na tle kempingowej konkurencji, która już posiada urządzenia do dystrybucji energii.
 • Będziesz gorzej oceniany w rankingach (wśród głównych udogodnień, które biorą pod uwagę turyści, jest właśnie zapewnienie stałego dostępu do elektryczności!).
 • Wypoczywający będą zmuszeni na rozwijanie długich przedłużaczy w celu podłączenia się do sieci oraz do ciągłego szukania gniazdek i do przepinania urządzeń.
 • Przestrzegaj zasad BHP. Niezabezpieczone kable i przedłużacze mogą zagrażać zdrowiu i życiu Twoich gości.

W ofercie firmy Doktorvolt znajdziesz słupki dystrybucyjne:

 • Słupki dystrybucyjne CV-CAMP 2x(2x230V 1x16A 1x230V/3p) to kolumny przeznaczone do dystrybucji energii elektrycznej. Słupek dystrybucyjny CV-CAMP jest wyposażony w 2 trójfazowe gniazda elektryczne 16-amperowe, 2 gniazda kempingowe 3P 230 oraz 4 gniazda 230V w standardzie schuko. Każde z nich zabezpieczone jest przez uziemienie oraz automatyczny wyłącznik różnicowo-prądowy z guzikiem resetującym. Kolumna posiada również instalację pod dystrybucje wody.
  Link do oferty: http://doktorvolt.pl/oferta/kemping/slupek-dystrybucyjny-kempingowy-z-przylaczem-wodnym/
 • Słupki dystrybucyjne CV-CAMP 2x(2x230V 1x230V/3p) to kolumny przeznaczone do dystrybucji energii elektrycznej. Słupek dystrybucyjny CV-CAMP firmy jest wyposażony w 2 gniazda kempingowe 3P 230V oraz 4 gniazda 230V w standardzie schuko, każde z nich zabezpieczone jest przez uziemienie oraz wyłącznik różnicowoprądowy.
  Link do oferty: http://doktorvolt.pl/oferta/kemping/slupek-dystrybucyjny-kempingowy/Słupki dystrybucyjne CV-CAMP 2x(1x230V 1x230V 1xCamp) z przyłączem wodnym to kolumny przeznaczone do dystrybucji energii elektrycznej. Wyposażone są w 2 gniazda kempingowe 3P 230V (CEE), 2 gniazda 230V Typ F oraz 2 gniazda 230V Typ E, wyposażone w 2 wyłączniki różnicowoprądowe z członem nadprądowym, oraz wyłącznik nadprądowy. Kolumny posiadają również instalację pod dystrybucje wody, symetrycznie po obu stronach. Słupek dystrybucyjny wyposażony jest w czujnik zmierzchu do integralnego podłączenia z zewnętrznym oświetleniem słupka oraz kieszeń z oknem rewizyjnym na zabezpieczenia. Okablowanie jest gotowe i przygotowane pod instalację.
  Link do oferty: http://doktorvolt.pl/oferta/kemping/slupek-dystrybucyjny-kempingowy-z-przylaczem-wodnym-2x1x230v-typ-f-1x230v-typ-e-1xcamp/

Ważne: firma Doktorvolt dostosowuje produkcję słupków dystrybucyjnych pod indywidualne zamówienie.

Wyślij do nas zapytanie, a My przygotujemy ofertę!
e- mail: kontakt@doktorvolt.pl
tel: 881 602 200