04 marca 2024

Innowacyjne Rozwiązania dla Przyszłości Energetyki

W dniach 03 marca 2024 roku rozpoczęły się jedne z najbardziej oczekiwanych targów branżowych – Light+Building we Frankfurcie. To wydarzenie przyciąga uwagę całego świata, gromadząc przedstawicieli najbardziej innowacyjnych firm z sektora oświetlenia, automatyki budynkowej i energetyki. Wśród nich znaleźliśmy się także My, Doktorvolt.

Misja Doktorvolta na Targach Light+Building

Nasz udział w targach Light+Building jest idealną okazją do zaprezentowania najnowszych osiągnięć technologicznych oraz nawiązania kontaktów z partnerami i klientami z całego świata, przedstawimy szereg innowacyjnych produktów i rozwiązań.

Spotkania i Dyskusje

Podczas targów Light+Building 2024 Doktorvolt nie tylko prezentuje swoje produkty, ale także aktywnie uczestniczy w licznych dyskusjach i spotkaniach branżowych.

Udział firmy Doktorvolt w targach Light+Building we Frankfurcie 2024 jest znaczącym krokiem w kierunku promocji innowacyjnych rozwiązań energetycznych na światową skalę. Targi te są doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów oraz promocji idei zrównoważonego rozwoju, które są fundamentem działalności firmy Doktorvolt.