26 października 2021 r.

Pewne, wydajne i bezawaryjne – takie źródło zielonej energii możesz mieć we własnym domu, montując naścienną stację ładowania WALLBOX firmy Doktorvolt. To nowość w naszej ofercie, która zaskoczy Cię nie tylko minimalistycznym designem, ale i intuicyjnością. Od tej pory ładowanie Twojego samochodu elektrycznego będzie łatwiejsze i bardziej wydajne!

Wytrzymałość, bezpieczeństwo i trwałość przede wszystkim

WALLBOX to ładowarka wykonana z wysokiej jakości tworzywa, która nadaje się również do użytku zewnętrznego. Posiada inteligentny kontroler ładowania obsługujący komunikację między stacją a podłączonym samochodem. Automatycznie wyłącza proces ładowania w przypadku stanu błędu. Jest to sprzęt najwyższej jakości, który jest niezwykle funkcjonalny, wygodny w użytkowaniu, a przede wszystkim niezawodny! Bezawaryjna praca to zasługa zastosowania komponentów światowych liderów w produkcji układów sterowania i zabezpieczeń. Wszystko po to, by ładowanie samochodu elektrycznego było nie tylko szybkie, ale i bezpieczne. Wallbox znajduje zastosowanie nie tylko w domach prywatnych, ale i biurach, parkach biznesowych, hotelach, obiektach sportowych, centrach handlowych, instytucjach publicznych czy też na parkingach.

Innowacja, nie tylko jeśli chodzi o wygląd

Jako producent stacji ładowania zapewniamy w pełni profesjonalne produkty wyposażone w najwyższej jakości komponenty. Ładowarka posiada gniazdo ładowania Typu 2, dzięki czemu pasuje do wszystkich nowoczesnych samochodów elektrycznych oraz hybryd typu plug-in. W wyposażeniu znajduje się podświetlany wyłącznik główny ze wskaźnikiem stanu za pomocą pulsujących impulsów. Jest to wersja z przewodem (1m) i podłączoną na stałe wtyczką CEE 32A 400V.

Wygoda przede wszystkim

Ładowanie samochodu powinno być szybkie, wydajne i intuicyjne. Wallbox firmy Doktorvolt umożliwi Ci to we własnym domu. Produkt ten zainstalujesz na każdej posesji czy w każdym garażu, zarówno zamkniętym, jak i na otwartej przestrzeni. Maksymalna moc wyjściowa ładowarki to aż 22 kW.

Ładowarka ma postać tzw. WALLBOX – umożliwia to instalację na ścianie, słupie czy innym elemencie nośnym z wykorzystaniem odpowiednich akcesoriów. Minimalistyczny, designerski wygląd sprawia, że doskonale komponuje się z nowoczesnymi aranżacjami.

WALLBOX to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodę ładowania na co dzień!

Naładuj swojego elektryka ze stacją ładowania pojazdów Doktorvolt!

Na terenie województwa opolskiego pod salonem meblowym Dobroteka w Dobrodzeniu znajduje się stacjonarna ładowarka samochodowa. W promieniu kilkudziesięciu kilometrów niestety nie ma drugiego takiego miejsca w którym możesz naładować swoje e-auto.

Posiadasz samochód elektryczny lub hybrydowy? Masz ciągłe problemy z dostępem do ładowarki?

Koniecznie zakup naścienną stację ładowania Wallbox! A ruszając w trasę „zatankuj” pod Dobroteką!

Interesuje Cię więcej rozwiązań? Zapoznaj się z innymi modelami stacji ładowania na naszej stronie www.doktorvolt.pl Znajdziesz tam zarówno naścienne ładowarki o różnej mocy ładowania jak i stacjonarne stacje ładowania pojazdów elektrycznych http://doktorvolt.pl/oferta/automotive/