2 października 2023

Dokładnie 10 lat temu 1 października 2013 roku została założona firma DOKTORVOLT. Jubileusz 10 lecia działalności to doskonała okazja to podsumowań i podziękowań pracownikom za dotychczasową pracę i zaangażowanie w rozwój firmy.

Dziesięć lat wspaniałych osiągnięć, sukcesów i dynamicznego rozwoju. Początki firmy jak w większości przypadków nie były łatwe. Jednak z czasem z małej firmy rozwinęło się duże przedsiębiorstwo produkcyjne, które stało się rozpoznawalne w kraju i za granicą.

Przez 10 lat firma DOKTORVOLT zdobyła mnóstwo nagród i wyróżnień wśród nich m.in. Opolska Marka, Opolska Nagroda Jakości, Gazele Biznesu. W tym roku firma zdobyła również główną nagrodę w konkursie „Firma Roku 2022″zorganizowanym przez Opolską Izbę Gospodarczą. Firma DOKTORVOLT wyróżnia się nie tylko na tle powiatu czy województwa.

Dziś firma DOKTORVOLT jest certyfikowanym producentem rozdzielnic budowlanych, fotowoltaicznych, przedłużaczy, słupków dystrybucyjnych i stacji do ładowania samochodów elektrycznych. Nadany certyfikat TÜV SÜD oraz spełnienie normy jakości ISO 9001 to największa duma firmy. Dzięki temu klienci mają gwarancję otrzymania bezpiecznego i sprawdzonego sprzętu elektrycznego.

Firma DOKTORVOLT wspiera lokalnych sportowców i fundacje, przekazując nagrody rzeczowe, nagrody finansowe czy odzież sportową. To wielka duma, iż mamy możliwość wspierać młodzież z powiatu.

Z okazji 10 lecia firmy dziękujemy wszystkim naszym pracownikom za ich nieustannie ciężką pracę i zaangażowanie w rozwijanie firmy.Dziękujemy również naszym klientom i partnerom za wsparcie i zaufanie, które jest nam okazywane.

Nie możemy się doczekać kolejnych 10 lat, pełnych innowacji, pasji i sukcesów. Nasza firma wciąż ewoluuje i rośnie, dzięki czemu możemy dalej spełniać Wasze potrzeby i oczekiwania.