22 czerwca 2022 r.

II Electro Moto Show odbędzie się 25-26 czerwca w Dobrodzieniu. Można będzie wybrać się na jazdę próbną nowoczesnymi samochodami elektrycznymi.

Fani nowoczesnej motoryzacji powinni wybrać się w pierwszy weekend lata (25-26 czerwca) w godz. 10.00-18.00 do galerii wnętrz Dobroteka w Dobrodzieniu (ul. Oleska 35). Organizowany będzie tam II Electro Moto Show, czyli święto nowoczesnych, ekologicznych samochodów.

Electro Moto Show to prezentacja samochodów elektrycznych i hybrydowych. Celem eventu jest ekspozycja w jednym miejscu samochodów czołowych marek. Dzięki temu Klienci z naszego regionu mają okazję zobaczyć i przetestować interesujące ich modele samochodów.

Firma Doktorvolt organizuje Electro Moto Show jako wiodący producent ładowarek do samochodów elektrycznych.

Jakie samochody będą na Electro Moto Show w Dobrodzieniu

  • BMW iX
  • Audi e-tron GT quattro1
  • Audi Q4 Sportback e-tron
  • Volkswagen Multivan Energetic
  • Volkswagen ID.5
  • Peugeot 308
  • Peugeot e-Rifter

Będą także rowery elektryczne, specjalny bus Blanco z firmy Halupczok oraz ładowarki do samochodów elektrycznych firmy Doktorvolt.

Ładowarki do samochodów elektrycznych firmy Doktorvolt

– Większość nowych samochodów elektrycznych można naładować nawet przez zwykłą wtyczkę, ale to trwałoby ponad dwie doby. Dlatego produkujemy wallboxy, czyli mobilne stacje ładowania, które można zamontować w domu i dzięki temu po powrocie do domu zawsze można podładować baterię – mówi Zbigniew Maleska, właściciel firmy Doktorvolt.

Takie źródło zielonej energii można mieć we własnym domu, montując naścienną stację ładowania wallbox firmy Doktorvolt.

Wallbox to ładowarka wykonana z wysokiej jakości tworzywa, która nadaje się również do użytku zewnętrznego. Posiada inteligentny kontroler ładowania obsługujący komunikację między stacją a podłączonym samochodem. Automatycznie wyłącza proces ładowania w przypadku stanu błędu. Jest to sprzęt najwyższej jakości, który jest niezwykle funkcjonalny, wygodny w użytkowaniu, a przede wszystkim niezawodny! Bezawaryjna praca to zasługa zastosowania komponentów światowych liderów w produkcji układów sterowania i zabezpieczeń. Wszystko po to, by ładowanie samochodu elektrycznego było nie tylko szybkie, ale i bezpieczne. Wallbox znajduje zastosowanie nie tylko w domach prywatnych, ale i biurach, parkach biznesowych, hotelach, obiektach sportowych, centrach handlowych, instytucjach publicznych czy też na parkingach.

Koniecznie przyjeździe na Electro Moto Show 2022, które zostanie zorganizowane 25 i 26 czerwca (sobota-niedziela), w każdy dzień w godz. 10.00-18.00.

Organizatorami II Electro Moto Show są:

  • Doktorvolt,
  • Dobroteka,
  • Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki.