10 października 2022

Firma DOKTORVOLT  w ubiegłym tygodniu miała okazję uczestniczyć w prestiżowych targach Light+Building we Frankfurcie nad Menem.

Light + Building to targi poświęcone oświetleniu, elektrotechnice oraz automatyce budynkowej. Podczas targów prezentowane są m.in. nowości z zakresu instalacji elektrycznych, systemów ogrzewania elektrycznego oraz zabezpieczeń przemysłowych i alarmowych.

Tegoroczna edycja odbyła się w dniach 2-6 października 2022 r. To już 20. jubileuszowa edycja tej uznanej, międzynarodowej imprezy. Poza jubileuszem okazji do świętowania było znacznie więcej. W centrum uwagi znalazły się inteligentne i zintegrowane rozwiązania, przyszłościowe technologie i aktualne trendy
w projektowaniu inteligentnych budynków.

Targi Light + Building odbywają się we Frankfurcie na Menem co dwa lata. Poprzednia ich edycja odbyła się w 2018 r. , natomiast w 2020 r. została odwołana z powodu pandemii koronawirusa.  Tegoroczne targi początkowo były zaplanowane na marzec. Jednak ze względu na wciąż trwające zagrożenie pandemiczne, organizator przełożył targi na październik.

Targi we Frankfurcie są niezwykle cenione wśród największych producentów sprzętu oświetleniowego
i elektrotechnicznego, którzy zdobyli uznanie na rynkach zagranicznych. W tegorocznej edycji  uczestniczyło 1500 wystawców  z 46 krajów.

Było nam niezmiernie miło spotkać naszych partnerów biznesowych, z którymi na co dzień współpracujemy.