21.04.2021 r.

Miniony rok był bardzo trudny także dla ludzi biznesu. Nagły lockdown wprowadzony rok temu w marcu praktycznie zamroził gospodarkę. Wiele firm znalazło się w trudnej sytuacji. Na nominację do tytułu Osobowość Roku z pewnością zasługują przedsiębiorcy, którzy dobrze poradzili sobie z przeciwnościami losu, utrzymali dynamiczną działalność firmy i zatrudnienie, a jednocześnie dbali o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników. Wielu biznesmenów sprawnie wdrożyło w swojej firmie pracę zdalną, niektórzy potrafili działać elastycznie i dostosować działalność do potrzeb rynku ograniczonego pandemią. Jeszcze inni wspierali finansowo i nie tylko walkę z koronawirusem. Jednak miniony rok nie był tylko czasem stagnacji i kryzysu. Niektórzy przedsiębiorcy bardzo dobrze wykorzystali szanse, które otwierał przed nimi zmieniający się z przymusu rynek.

Dlatego też mamy zaszczyt poinformować, że nominację Kapituły Redakcji „Nowej Trybuny Opolskiej” do tytułu Osobowość Roku 2020 w kategorii Biznes zdobył właściciel firmy Doktorvolt – Zbigniew Maleska! Uznanie zdobyły sukcesy zawodowe, dynamiczny rozwój firmy, który przyczynił się do wysokiej jakości oferowanych produktów oraz rozpoznawalności marki na rynku polskim i zagranicznym, a także wkład w życie lokalnej społeczności.

GŁOSOWAĆ MOŻECIE TUTAJ:  https://nto.pl/p/kandydaci/osobowosc-roku-2020%2C1009421/?groupId=85543 SMS o treści OPB.79 na numer 72355 (koszt 2.46 z VAT)

Teraz wszystko w Waszych rękach 😊

Każdy głos się liczy!

Z góry dziękujemy za wsparcie!