29 lipca 2022 r.

12 lipca 2022r. to kolejna ważna data dla firmy DOKTORVOLT. Tego dnia rozpoczęła się kolejna rozbudowa. Powiększona zostanie hala magazynowa oraz powstanie piękny, nowoczesny biurowiec. Pierwsza część, czyli biuro z zapleczem socjalnym oraz hala produkcyjna powstały w 2016 r.

Dynamiczny rozwój spowodował, że trzy lata później dobudowano dużą halę magazynową. W międzyczasie postawiono także dwie hale namiotowe, które również pełnią funkcję magazynową. Progres jaki poczyniła firma na przestrzeni ostatnich lat jest widoczny gołym okiem. Ciągle powiększany asortyment, aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klienta oraz wzrost zatrudnienia spowodowały, że zaczęło brakować miejsca do pracy. Jak wiadomo dobry pracownik to taki, który ma odpowiednie narzędzia do pracy, ale także przestrzeń.

To samo dotyczy asortymentu. W większym magazynie towar będzie lepiej i wygodniej rozłożony co minimalizuje ryzyko jakiejkolwiek pomyłki. Oprócz przestrzeni do pracy, po rozbudowie zyskamy także takie udogodnienia jak kabina do rozmów telefonicznych oraz ciemnię do robienia zdjęć, które będą znajdować się w nowym biurowcu. Koniec budowy przewidziany jest na wiosnę 2023r. Będzie to cudowny prezent z okazji 10-lecia firmy DOKTORVOLT.