1 października 2023

W ubiegłą sobotę 30 września w Hotelu Mercure w Opolu odbyła się Gala „Opolska Kobieta Sukcesu 2023”. Firma DOKTORVOLT zdobyła tytuł Ambasadora Kobiet Sukcesu.

Podczas gali przyznano w sumie pięć tytułów; „Znakomity Samorządowiec”, „Kobieta w Biznesie”, „Kobieta Aktywna Społecznie”, „Ambasadorka Kobiet Sukcesu” i „Ambasador Kobiet Sukcesu”. Statuetki powędrowały do osób, które rozwijają się zawodowo, są aktywne społecznie, rozwijają swój biznes, są fantastycznymi samorządowcami i wspierają kobiety – mówi Lilianna Łuczkiewicz, prezeska stowarzyszenia Opolskie Kobiety Sukcesu.

Od początku istnienia stowarzyszenia Opolskich Kobiet Sukcesu firma DOKTORVOLT wspiera zrzeszenie bizneswomen z województwa opolskiego.

Podczas sobotniego spotkania w hotelu Mercure odbyła się uroczysta kolacja oraz zabawa taneczna z Agencją Muzyczną Magnolliasound. Na uczestników gali czekał tort.

– Gala wpisuje się kalendarz imprez bardzo prestiżowych i niezwykłych – dodaje Lilianna Łuczkiewicz. – Każdego roku jest okazja, by docenić wyróżniające się osoby działające na rzecz kobiet oraz zintegrować się i przyjemnie spędzić czas podczas wieczoru tanecznego.

Dziękujemy za takie wyróżnienie i mamy nadzieję, że o stowarzyszeniu Opolskich Kobiet Sukcesu zrobi się jeszcze głośniej.

fot. Tomasz Chabior