19 czerwca 2023

W ubiegły weekend w dniach  16-18 czerwca odbyła się największa wystawa rolnicza w południowej Polsce – Opolagra 2023. Wydarzenie co roku przyciąga tłumy ludzi oraz wystawców z Polski i za granicy, którzy są zainteresowani nowościami na rynku rolniczym. Wystawa została zorganizowana już po raz XVIII na lotnisku w Kamieniu Śląskim.

Tego typu wystawy to doskonała okazja do nawiązania współpracy z innymi firmami, zdobycie rozpoznawalności, czy przyciągnięcia uwagi wśród potencjalnych nowych klientów. Przygotowania do takich wydarzeń trwają nawet kilka miesięcy i angażują sporą grupę osób, tylko po to, aby się pokazać ze swoim asortymentem.

Firma Doktorvolt na Opolagrze w Kamieniu Śląskim

Firma Doktorvolt wystawiała się przez wszystkie dni Opolagry. Największym zainteresowaniem wśród odwiedzających cieszyły się rozdzielnice budowlane, słupki dystrybucyjne oraz przedłużacze. Wzięcie udziału w tak dużych targach to dla firmy ogromna szansa na zwiększenie swojej grupy docelowej.

Podczas targów Opolagra, nie zabrakło wystaw nowoczesnej techniki rolniczej, pokazów i testów maszyn. W tegorocznej edycji Opolagry wystawiło się ponad 300 firm z 10 krajów, co tylko pokazuje jak duże jest to wydarzenie.