29 listopada 2019 r.

Hurtownia elektryczna online Preis-Zone, będąca dystrybutorem produktów firmy Doktorvolt uzyskała tytuł e-Gazeli Biznesu 2019. Jest to duży sukces dla sklepu istniejącego zaledwie parę lat. Jest to owocnej kilkuletniej pracy nad przejrzystością informacji dotyczących oferowanych produktów, polityki jakości w wymiarze asortymentu oraz obsługi klientów.

Nagroda e-Gazeli Biznesu jest przyznawana od 2014 roku dla małych i średnich firm z branży e-commerce. Handel w Internecie staje się powszechnym zjawiskiem na polskim rynku. Wiąże się z szybkością oraz wygodą wykonywania zakupów. Niezwykle ważna jest komunikacja z klientem, ze względu na wirtualny charakter transakcji. Odpowiednie podejście oraz dbałość o jakość przekładają się na sukces internetowego biznesu.

Ranking e-Gazeli biznesu umożliwia promocję małym i średnim firmom o zazwyczaj wysokiej specjalizacji na zaistnienie w tego typu zestawieniach. Coroczna gala dla zwycięzców konkursu to również świetna okazja do nawiązania kontaktów między prosperującymi przedsiębiorstwami. Podczas tegorocznej edycji mieliśmy okazję poznać przedstawicieli naszej branży z całego kraju. Nagroda ta jest doskonałą motywacją do dalszego działania na rzecz poprawy jakości oraz rozwoju naszego sklepu internetowego Preis-Zone.