4 maja 2021 r.

W weekend majowy w Lizbonie odbyły się zawody z serii Premier League Karate 1 (Puchar Świata) w których uczestniczyła m.in. Wiktoria Grejner. W wydarzeniu udział wzięli zawodnicy z całego świata. Niestety nasza uczestniczka nie może zaliczyć ich do udanych, gdyż już w pierwszej walce poległa w starciu z przeciwniczką z Finlandii tracąc punkt w ostatnich sekundach. Dzięki temu, że walka została nagrana Wiktoria będzie miała możliwość przeanalizować ją wraz ze swoim trenerem i tym samym skorygować błędy, aby nie popełnić ich w przyszłości. Na szczęście młoda zawodniczka nie załamuje się porażką, uważa, że wraca z kolejnymi doświadczeniami oraz jeszcze większą motywacją do dalszej pracy.

„Serdecznie dziękuję wszystkim za wsparcie w tym niezwykłym, ale również bardzo kosztownym wyjeździe. W szczególności moje podziękowania kieruję do firmy Doktorvolt, która zapewniła mi nowe karate-gi, a także wsparła mnie finansowo. Dziękuję Wam wszystkim za to, że miałam możliwość przetestować się i nabyć kolejną lekcję na przyszłość.” – mówi Wiktoria.

Kolejne planowane wyjazdy to:

08-09.05.2021r. – Zgrupowanie Kadry Narodowej w Łodzi,

19-23.05.2021r. – Mistrzostwa Europy Seniorów Karate WKF w Porec w Chorwacji,

11-13.06.2021r. – Kwalifikacje Olimpijskie w Paryżu.

Każdy, kto chciałby wesprzeć finansowo Wiktorię, aby mogła dalej rozwijać swoją pasję może to zrobić tutaj: https://zrzutka.pl/jm4n8w.