10 sierpnia 2023 r.

Firma Doktorvolt będzie obchodziła swój jubileusz i to jeszcze w tym roku. Już za dwa miesiące odbędzie się otwarcie nowego biurowca i uroczystość 10-lecia firmy.

Firma Doktorvolt powstała jesienią 2013 roku. Początkowo mały biznes rodzinny, zaczął rozrastać się do rozmiarów producenta rozpoznawanego na rynkach polskim i zagranicznych. Produkty marki Doktorvolt cieszą się dużą popularnością w Niemczech. Wzrastająca renoma i rozpoznawalność prowadzi do nieustannego rozwoju przedsiębiorstwa i ekspansji.

Jubileusz 10- lecia to doskonała okazja to podsumowania osiągnięć firmy. Na przestrzeni 1- lat firma Doktorvolt doczekała się wielu sukcesów i otrzymała sporą ilość nagród jak na taką młodą firmę. W tym roku firma Doktorvolt została wyróżniona i zwyciężyła konkurs „Firma Roku”, który zorganizowały Izba Gospodarcza z Opola. To ogromne wyróżnienie na tle całego województwa.

Firma Doktorvolt co roku otrzymuje wyróżnienie w Gazelach biznesu. Udało się również zdobyć Opolską Nagrodę Jakości oraz odznakę Opolska Marka. Te wszystkie wyróżnienia i nagrody jakie otrzymuje firma są ogromnym motywatorem do zdobywania kolejnych wyzwań i rozwoju.

Otwarcie nowego biurowca to dobry moment, aby wejść w nowy, ważny etap w życiu firmy. Po 10 latach działalności, firma Doktorvolt nabrała już odpowiedni kierunek,  do którego chce dążyć. Połączenie otwarcia biurowca i obchodów 10-lecia to doskonała okazja do zwieńczenia dotychczasowych sukcesów.

Zobacz postęp prac wykończeniowych w nowym biurowcu