17 września 2021 r.

W dniach 14-16 września br. na terenie ZIAD Bielsko-Biała SA. odbyły się 34. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2021. Doktorvolt również pojawił się na nich. Przez dwa dni przedstawiciele naszej firmy spotykali się z naszymi Partnerami (tj.: Siemens, Phoenix Contact, etc.), rozmawiali z potencjalnymi klientami, a także orientowali się w aktualnie panujących trendach.

ENERGETAB to największe w Polsce międzynarodowe targi nowoczesnych urządzeń i technologii dla energetyki oraz doskonałe miejsce promocji i budowy wizerunku firmy. Są miejscem spotkań z przedstawicielami przedsiębiorstw energetyki zawodowej i przemysłowej oraz projektantami czy dostawcami usług – zarówno z Polski jak i z zagranicy. Zakres branżowy targów ENERGETAB jest bardzo obszerny. Obejmuje zarówno urządzenia i aparaturę związaną z wytwarzaniem energii elektrycznej, jak i z jej przesyłaniem i dystrybucją – na każdym poziomie napięciowym. Targom towarzyszą konferencje, seminaria i prezentacje wystawców. Jest to doskonałe miejsce dla rozmów o aktualnych kierunkach rozwoju branży oraz wdrażanych innowacjach.

Targi Energetab to wyjątkowe miejsce, które jest źródłem pozytywnej energii. Ponad 450-metrowe stoisko, bogata ekspozycja, blisko stuosobowy zespół specjalistów i niepowtarzalna atmosfera towarzysząca spotkaniom biznesowym sprawia, że każdego roku odwiedza je tysiące Klientów. Spotkania, dyskusje, umacnianie kontaktów, wymiana doświadczeń – wszystko to w doskonałej atmosferze, przyjaznej biznesowi i wspólnym interesom.

W tegorocznych targach wzięło udział ponad 250 wystawców, których ekspozycje zlokalizowane były na prawie 4 ha terenów u podnóża Szyndzielni, zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w czterech halach namiotowych oraz na terenach otwartych.

W skład targów weszły specjalne strefy, takie jak Strefa Odnawialnych Źródeł Energii – OZE, Strefa Elektromobilności – SEL, Strefa Praktycznych Pokazów technologii elektrycznych – SPP.