27 września 2022 r.

Już po raz 22 odbyła Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW. Tegoroczna edycja została zorganizowana w dniach 23-35 września w Bednarach pod Poznaniem. Podczas wystawy nie zabrakło wystawców z całego kraju, jak i za granicy, innowacyjnych maszyn oraz sprzętów związanych z rolnictwem. Wszystkiemu dopisała świetna pogoda, która zachęciła tłumy ludzi do odwiedzenia AGRO SHOW.

AGRO SHOW od lat postrzegane jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych
i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych.

AGRO SHOW to największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie, która przyciąga co roku tłumy ludzi.
W 2018 roku przypadła 20-ta edycja wystawy. Impreza na stałe wpisała się do kalendarza wystaw rolniczych
i co roku gromadzi wszystkie czołowe krajowe i światowe marki maszyn i urządzeń rolniczych.

Każdego roku na wystawie prezentuje się kilkaset firm z szeroko pojętej branży rolniczej. Każdy kto liczy się w branży i chce spotkać się ze swoimi klientami obecny jest na AGRO SHOW. Wystawcami są krajowi producenci maszyn rolniczych, a także przedstawicielstwa wszystkich czołowych światowych marek maszynowych. To wystawa także dla producentów nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firm
z sektora finansowego, producentów wyposażenia budynków inwentarskich
i innych branż związanych z rolnictwem.

Nasza firma DOKTORVOLT podczas tegorocznej wystawy zaprezentowała wysokiej jakości rozdzielnice budowlane oraz ładowarki samochodowe, które mogą stać się bardzo przydatne – również w rolnictwie.

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW została zorganizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również będziemy mogli zaprezentować się na tak wielkiej wystawie jaką jest AGRO SHOW.