11 września 2023

Trwają największe w Polsce Targi poświęcone energetyce, elektrotechnice oraz automatyce – ENERGETAB. Jako firma produkcyjna jesteśmy wystawcą tegorocznej edycji. Targi potrwają od dziś do czwartku 14 września w ZIAD Bielsko-Biała.

W tym roku ponad 400 polskich i zagranicznych wystawców tegorocznych targów prezentuje swoje produkty związane z branżą energetyczną oraz elektrotechniczną. Zakres branżowy targów ENERGETAB jest bardzo obszerny. Obejmuje zarówno urządzenia i aparaturę związaną z wytwarzaniem energii elektrycznej, jak i z jej przesyłaniem i dystrybucją – na każdym poziomie napięciowym.

Międzynarodowe Targi ENERGETAB to wyjątkowa okazja do poznania nowoczesnych rozwiązań stosowanych w branży energetycznej. Na Targach poza producentami są także przedstawiciele energetyki, samorządów, firm wykonawczych, instytutów branżowych. Partnerem Strategicznym Targów jest TAURON Dystrybucja S.A..

Firma DOKTORVOLT prezentuje cały swój asortyment: rozdzielnice budowlane oraz fotowoltaiczne, stacje do ładowania samochodów elektrycznych, przedłużacze oraz słupki dystrybucyjne.

Przez wszystkie 3 dni Targów eksperci firmy są gotowi udzielić informacji o produktach oraz podzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

Stoisko firmy DOKTORVOLT znajduje się w Pawilonie W, nr stoiska 16.W tym roku ekspozycja produktów jest znacznie ciekawsza od poprzednich lat. Duże wrażenie robi całe stoisko targowe.

Targom towarzyszą konferencje, seminaria i prezentacje wystawców. Jest to doskonałe miejsce dla rozmów o aktualnych kierunkach rozwoju branży oraz wdrażanych innowacjach.

Dla wszystkich zwiedzających konieczna jest darmowa rejestracji.

Organizatorem Targów jest ZIAD Bielsko-Biała S.A.
al. Armii Krajowej 220, 43-316 Bielsko-Biała