20 września 2019 r.

Firma Doktorvolt wzięła udział w kolejnej, 32. edycji największych w Polsce targów elektroniki i energetyki ENERGETAB 2019 w Bielsku Białej. Event odbywał się w dniach 17-19 września. Specjalnie zaprojektowane stoisko firmowe znajdowało się w hali O, sektorze 16.

Był to niezwykle owocny czas, który minął pod znakiem ciężkiej pracy. W czasie eventu stoisko firmy Doktorvolt cieszyło się dużym zainteresowaniem klientów. Razem z nami obecni byli nasi partnerzy – włoski Marlanvil, słowacki SEZ Krompachy i czeski ELKO EP. Targi przyniosły wiele nowych kontaktów, a szczególnym zainteresowaniem cieszyły się nowe rozdzielnice fotowoltaiczne produkowane w Malichowie pod Dobrodzieniem. Jest to jeden z rosnących trendów roku 2019 w branży elektroinstalacyjnej. Dla firmy Doktorvolt jest wejściem w nowy obszar rynku, mimo to nasze produkty cieszą się rosnącą popularnością. Instalacje fotowoltaiczne są przyszłościowym rozwiązaniem, które jest istotne szczególnie w perspektywie zmian klimatycznych i proekologicznych działań politycznych z nimi związanych.

Event był również okazją do spotkania wieloletnich partnerów. Cały czas przeminął na entuzjastycznych spotkaniach oraz obiecujących rozmowach. Udział w targach natchnął nas nową energią do pracy i realizacji nowych postanowień.