BCC istnieje od 1991 r.

BCC jest elitarnym klubem biznesowym dla przedsiębiorców oraz największą w kraju ustawową organizacją indywidualnych pracodawców. Marek Goliszewski, założyciel Klubu i jego pierwszy prezes w latach 1991-2022, przyczynił się do jego rozwinięcia.

Członkowie Klubu zatrudniają ponad 400 tysięcy pracowników, generując przychody przekraczające 200 miliardów złotych, a ich siedziby rozlokowane są w blisko 250 miastach. W całej Polsce funkcjonuje 22 regionalne loże. Do tego ekskluzywnego klubu biznesowego należą przedstawiciele wszystkich branż, międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci, uczelnie wyższe, koncerny wydawnicze oraz renomowane kancelarie prawne. Ponadto, członkami BCC – klubu przedsiębiorców są również prawnicy, dziennikarze, naukowcy, wydawcy oraz lekarze.

BCC łączy w swoich szeregach indywidualnych przedsiębiorców z różnorodnych branż i obszarów geograficznych, prowadzących działalność na różnych zasadach prawnych oraz różnej wielkości.

Członkowie BCC to firmy sprawdzone, rzetelne, o ugruntowanej pozycji na rynku.

Z tego powodu jako firma Doktorvolt czujemy się niezmiernie zaszczyceni możliwością przynależności do tak prestiżowego grona.