27 sierpnia 2021 r.

W dniach 28-29 sierpnia 2021r. będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – Electro Moto Show. Jest to przedsięwzięcie, którego wspólnym mianownikiem jest design, komfort i nowoczesność. Partnerzy reprezentujący branżę meblarską, motoryzacyjną i elektryczną chcą w jednym czasie – w dniach 28-29.08.2021r. w jednym miejscu – Galerii Wnętrz Dobroteka w Dobrodzieniu – wyjątkowym miejscu na mapie polskiego designu, które jest jednym z najbardziej nowoczesnych salonów wyposażenia wnętrz w Polsce. Tutaj zobaczą Państwo kolekcje mebli i dodatków znanych i cenionych marek polskich, włoskich, niemieckich czy skandynawskich.

Zaprezentowane zostanie kilkanaście modeli samochodów elektrycznych topowych marek. Podczas wydarzenia będą mogli Państwo zobaczyć SAMOCHODY ELEKTRYCZNE marki BMW, VW, Ford, Citroen, Peugeot, KIA i Fiat. Będą prezentowane najnowsze modele jak również te, dzisiaj już kultowe – Fiat 500 czy Ford Mustang. Dodatkową atrakcją będą niezwykle inspirujące – warsztaty renowacji mebli, które poprowadzi Beata Kupiec – będzie to możliwość przyglądania się pracy artystki, rozmowy z Nią a także włączenia się w prace renowacyjne! Do tego także pyszny poczęstunek i aromatyczna kawa.

Co na nas czeka podczas Eventu?

  • prezentacja samochodów elektrycznych i hybrydowych
  • strefa bistro z jedzeniem i pyszną kawą
  • warsztaty renowacji mebli
  • prezentacja nowych kolekcji mebli
  • prezentacja nowych systemów fotowoltaicznych

Masz samochód elektryczny i chcesz usprawnić proces jego ładowania w domu? A może szukasz niezawodnego sprzętu do biura, urzędu lub stacji benzynowej? Dobrze trafiłeś!

Doktorvolt – producent ładowarek samochodowych zaprezentuje w trakcie trwania Eventu swoje najnowsze produkty:

Co wyróżnia nasze ładowarki?
Z pewnością niezwykła funkcjonalność, wygoda użytkowania, a przede wszystkim bezpieczeństwo!
Nie przegap promocji!
W terminie od 28.08.2021 do 19.09.2021 z kodem G715MS4G rabat na ładowarki samochodowe Wallbox 22kW u naszego oficjalnego dystrybutora www.preis-zone.pl -10%

Organizatorzy:

  • Dobroteka (Galeria wnętrz)
  • Doktorvolt (Producent ładowarek samochodowych, rozdzielnic fotowoltaicznych i budowlanych)
  • OCRG (Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki)