07 października 2021 r.

Letni sezon kempingowy 2021 dobiega końca… Jest to świetny czas na rozpoczęcie prac modernizacyjnych oraz naprawczych na polach kempingowych. Dlatego to odpowiedni moment na WYPOSAŻENIE SWOJEGO POLA CAMPINGOWEGO W SŁUPKI DYSTRYBUJĄCE PRĄD I WODĘ.

Nie daj się zaskoczyć w nowym sezonie i już dziś zastanów się co zrobić, aby przyciągnąć potencjalnych urlopowiczów na Twój właśnie camping. Nie pozostawaj w tyle, wyposaż swoje pole kempingowe w słupki aby zwiększyć prawdopodobieństwo, że to właśnie Twoje pole zostanie wybrane jako te najlepsze z pośród licznych, oferowanych przez konkurencje.

Dlaczego powinieneś wyposażyć swoje pole kempingowe w słupek dystrybucyjny?

  • Podniesie to z pewnością jego prestiż i standard – Twoje obozowisko będzie bardziej komfortowe i atrakcyjne dla potencjalnych gości;
  • Słupki wyposażone są w kranik z przyłączem wodnym – z wody korzystamy wiele razy w ciągu dnia, Twoi turyści nie będą musieli jej nosić z dalszych części kempingu, ponieważ będzie ona w zasięgu ich ręki;
  • Przyczepy są wyposażone w urządzenia elektryczne więc oczywistym jest, że trzeba będzie gdzieś je podłączyć, aby móc z nich korzystać
  • Uruchomienie urządzeń codziennego użytku, takich jak czajnik, lodówka czy kuchenka mikrofalowa przestaje być problemem. W prosty sposób możemy naładować baterię w telefonie, laptopie, a nawet uruchomić telewizor.
  • Pojawia się coraz więcej samochodów elektrycznych – Twoje pole też powinno być nowoczesne i przystosowane to nowych technologii;
  • Wymagający klienci chcą mieć możliwość korzystania w pełni ze wszystkich udogodnień

W naszej standardowej ofercie znajdziesz :

  • Słupki dystrybucyjne CV-CAMP 2x(2x230V 1x16A 1x230V/3p) to kolumny przeznaczone do dystrybucji energii elektrycznej. Słupek dystrybucyjny CV-CAMP jest wyposażony w 2 trójfazowe gniazda elektryczne 16-amperowe, 2 gniazda kempingowe 3P 230 oraz 4 gniazda 230V w standardzie schuko. Każde z nich zabezpieczone jest przez uziemienie oraz automatyczny wyłącznik różnicowo-prądowy z guzikiem resetującym. Kolumna posiada również instalację pod dystrybucje wody.
  • Słupki dystrybucyjne CV-CAMP 2x(2x230V 1x230V/3p) to kolumny przeznaczone do dystrybucji energii elektrycznej. Słupek dystrybucyjny CV-CAMP firmy jest wyposażony w 2 gniazda kempingowe 3P 230V oraz 4 gniazda 230V w standardzie schuko, każde z nich zabezpieczone jest przez uziemienie oraz wyłącznik różnicowoprądowy.
  • Słupki dystrybucyjne CV-CAMP 2x(1x230V 1x230V 1xCamp) z przyłączem wodnym to kolumny przeznaczone do dystrybucji energii elektrycznej. Wyposażone są w 2 gniazda kempingowe 3P 230V (CEE),  2 gniazda 230V Typ F oraz 2 gniazda 230V Typ E, wyposażone w 2 wyłączniki różnicowoprądowe z członem nadprądowym, oraz wyłącznik nadprądowy. Kolumny posiadają również instalację pod dystrybucje wody, symetrycznie po obu stronach. Słupek dystrybucyjny wyposażony jest w czujnik zmierzchu do integralnego podłączenia z zewnętrznym oświetleniem słupka oraz kieszeń z oknem rewizyjnym na zabezpieczenia. Okablowanie jest gotowe i przygotowane pod instalację.

Dostosowujemy produkcję naszych słupków pod indywidualne zamówienie!

Jeśli życzysz sobie, aby rozdzielnica zawierała inne komponenty (gniazda) niż te które proponujemy powiadom nas o tym, a wykonamy ją specjalnie dla Ciebie zgodnie z Twoimi oczekiwaniami!

Wyślij do nas zapytanie, a My przygotujemy ofertę!

Pamiętaj, że w przyszłe wakacje większość turystów najprawdopodobniej wybierze wypoczynek na polach namiotowych i kempingach. Dlatego nie czekaj i już dziś zakup u nas słupki dystrybucyjne i przygotuj się na prawdziwe turystyczne oblężenie!

Zobacz jak powstają nasze zamówienia specjalne:

Obserwuj nas również na TikToku: