10 czerwca 2019 r.

Kadra juniorów koszykarskiego klubu sportowego „Start Meble Dobrodzień” zyskała nowego sponsora. Firma Doktorvolt z Malichowa pod Dobrodzieniem na co dzień specjalizuje się w produkcji rozdzielnic budowlanych i przedłużaczy sprzedawanych w Polsce, Europie Zachodniej i Skandynawii. Oprócz tego przedsiębiorstwo aktywnie uczestniczy w życiu lokalnej społeczności i regionu, prowadząc szereg akcji w zakresie Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Przykładami takich działań są: finansowe wsparcie lokalnych eventów, uczestnictwo w targach pracy w szkołach, współpraca z innymi firmami na Opolszczyźnie, promowanie wydarzeń i klubów sportowych, działania ekologiczne itp.

Załoga firmy Doktorvolt ma świadomość, iż wspierając swoje lokalne środowisko, buduje solidną podstawę do przyszłego rozwoju przedsiębiorstwa. Jednocześnie rozszerza grono beneficjentów, wykraczając poza wewnętrzny obszar działania organizacji. Stawiając na wsparcie młodych ludzi, firma ma na celu budowę przyjaznego środowiska oraz perspektyw rozwoju dla tej grupy interesariuszy na ziemi opolskiej. Warto podkreślić, że ponad połowa załogi Doktorvolt to ludzie poniżej 30. roku życia, a wielu z nich nadal studiuje lub rozwija się w innych obszarach.

Entuzjazm i inicjatywa młodzieży jest siłą napędową firmy z Malichowa. Świadomi wagi tego zjawiska, właściciele firmy nie chcą się ograniczać jedynie do swojej organizacji. Mimo iż klub „Start Meble Dobrodzień” pochodzi z małego miasteczka, jego gracze nieraz już udowodnili że są w stanie rywalizować z oponentami na poziomie krajowym. Determinacja ta jest godna podziwu, zasługuje na uwagę i wsparcie.

Jako załoga Doktorvolt życzymy dobrodzieńskim sportowcom samych sukcesów w nadchodzących zmaganiach.