15 maja 2023 r.

Firma DOKTORVOLT zdobyła tytuł Przedsiębiorstwa Roku 2022. To wielki powód do radości i jeszcze większa motywacja do działania i rozwoju.

12 maja (piątek) w Hotelu Arkas w Prószkowie odbyła się uroczysta XVII Gala Biznesu Izby Gospodarczej „Śląsk” na 30-lecie. Podczas Gali nie zabrało znanych i cenionych wykładowców tj. Janusz Steinhoff, wicepremier i minister gospodarki w rządzie Jerzego Buzka oraz prof. Marian Noga ekonomista i nauczyciel akademicki. Podczas Gali poznaliśmy laureatów Konkursu Firma Roku 2022. W kategorii Junior Biznesu zwyciężyła firma Suit z Radlina. Tytuł Lidera Biznesu przypadł Wojciechowi Olendrowi z firmy Czora, natomiast Przedsiębiorstwem Roku wybrano firmę DOKTORVOLT.

Podczas uroczystej gali rozdano szereg nagród i wyróżnień dla osób związanych z Izbą Gospodarczą „Śląsk”. Nie zabrakło licznych podziękowań, życzeń od samorządowców i sympatyków „Izby”  oraz wspomnień z życia Izby Gospodarczej.

– To wy jesteście solą tej ziemi. Ponieważ to małe i średnie przedsiębiorstwa są czymś, co sprawia, że Opolszczyzna jest wyjątkowa. I państwo, i wasi pracownicy macie w sobie tę naturalną w tym regionie pracowitość, którą łączycie z marzeniami. Do tego dochodzi umiejętność współpracy – wyznała podczas Gali Zuznana Donath-Kasiura, wicemarszałek województwa opolskiego

Natomiast Michał Wojczyszyn, wicedyrektor Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki, podkreślił, że Izba Gospodarcza „Śląsk” jest wsparciem dla wielu firm z regionu.

Konkurs Firma Roku, który został rozstrzygnięty na XVII Gali Biznesu jest organizowany już od blisko 20 lat.

Do udziału zgłosiło się 16 firm z całego Śląska. O tym, kto zwyciężył decydowała kapituła konkursu złożona m.in. z przedstawicieli samorządu i mediów.

Najważniejszą kategorią w całym Konkursie była kategoria Przedsiębiorstwo Roku. Zwycięstwo przypadło na firmę DOKTORVOLT.

Wygrana w tak prestiżowym Konkursie jest zawsze niezwykłą dawką motywacji i powodem do dumy. Cieszymy się, że nasze przedsiębiorstwo zostało w tej sposób docenione na Śląsku.