28 kwietnia 2017 r.

Razem z firmą ELEKTRO-PLAST z Opatówka wystawiliśmy stoisko na międzynarodowych targach w Hanoverze HANNOVER MESSE 2017 w sektorze 'Industrial Automation’. Stoisko zajmowało powierzchnię 20m2. Wewnątrz znajdowały się dwa stoliki z krzesłami, przy których można było porozmawiać z klientami i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące ich pytania. Na ścianie widniała ekspozycja naszych produktów, która przykuwała wzrok przechodniów i wzbudzała ich zainteresowanie. Całe stoisko było zaprojektowane w pragmatyczny, przyjemny i zapraszający sposób. Z całą pewnością uwagę przyciągało czarne logo firmy, które atrakcyjnie kontrastowało z białym banerem, na którym się znajdowało.

Promowaliśmy produkty własne, jak rozdzielnie budowlane, obudowy hermetyczne itp., z rozmaitymi modyfikacjami mającymi spełnić wymagania i potrzeby naszych potencjalnych klientów. Stoisko było najczęściej odwiedzane przez potencjalnych klientów, pod których zostało ono przygotowane. Byli to ludzie na co dzień pracujący w branżach elektrycznej, budowlanej itp.

W przyszłym roku również planujemy wystawić nasze stoisko. Żywimy duże nadzieje, iż spotka się ono z co najmniej tak dużym zainteresowaniem, jak miało to miejsce w tym roku. Był to świetny czas, zawarliśmy wiele dobrych znajomości i planujemy inwestycje na przyszłość.