18 września 2023

Międzynarodowe Targi Bielskie odbyły się w dniach 12-14 września w Bielsku Białej. Podczas Targów zaprezentowało się ponad 400 wystawców z kraju i zza granicy. Targi Bielskie co roku przyciągają coraz większe grono zainteresowanych, a zakres tematyczny staje się coraz obszerniejszy. Firma DOKTORVOLT zaprezentowała swój szeroki asortyment poprzez nietuzinkową ekspozycję produktów.

Energetab to prestiżowe Targi poświęcone energetyce, elektrotechnice, aparaturze modułowej oraz nowoczesnej technologii wykorzystywanej w przemyśle. Targi to doskonała okazja do poznania innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą w przyszłości na wprowadzenie bardziej efektywnych procesów produkcyjnych. To również doskonałe miejsce promocji i budowy wizerunku firmy.

Firma DOKTORVOLT zaprezentowała podczas Targów swój cały asortyment. Sporą część ekspozycji stanowiły rozdzielnice budowlane. Poza rozdzielnicami na stoisku pokazane były również stacje do ładowania samochodów elektrycznych, słupki dystrybucyjne przeznaczone głównie na kemping, przedłużacze oraz aparatura modułowa.

Międzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB 2023 zostały objęcie przez honorowych patronatów przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska oraz Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

Ogromnym wsparciem merytorycznym i logistycznym służył targom ich Partner Strategiczny – TAURON Dystrybucja S.A., będący jednym z największych dystrybutorów energii elektrycznej w Polsce.

Organizatorem Targów był ZIAD Bielsko-Biała S.A.