8 kwietnia 2018 r.

W dniach 1-5.04 firma Doktorvolt uczestniczyła w międzynarodowych targach Hanover Messe. Stoisko zostało zaprojektowane przez firmę REBE z Borek Wielkich. Razem z przedstawicielami przedsiębiorstwa z Malichowa wystawiali się jego najważniejsi partnerzy – włoski Marlanvil, Sez Krompachy ze Słowacji i polski Promet.

Stoisko przyciągalo niezwykłą uwagę odwiedzających. Zaprezentowane zostały najnowsze produkty Doktorvolt, w tym wiszące rozdzielnice z przyłączami pneumatycznymi i wodnymi. Dodatkowa atrakcją było menu stworzone specjalnie dla gości. Składało się ono z regionalnych potraw państw, z których pochodzą firmy obecne w tych dniach na stoisku.

W czasie wydarzenia promowano też lokalnego partnera, firmę Pixelmeal z Olesna. Zespół ten stworzył m.in. stronę internetową Doktorvolt i świadczy szeroki zakres usług z dziedziny IT i e-commerce.
Cały tydzień minął pod znakiem efektywnej pracy. Firma Doktorvolt zawarła kontakty z największymi graczami w branży. Oferta produktowa zdobyła zainteresowanie przedstawicieli z całego świata. Dodatkowo, udało się zawrzeć znajomości na nowych rynkach. Jest to duża motywacja do dalszych działań na rzecz rozwoju i innowacji.