1 października 2020 r.

W odpowiedzi na zmieniające się realia rynkowe, pod okiem wykwalifikowanych specjalistów stworzona została seria rozdzielnic wyposażonych w aparaturę SIEMENS i gniazda Mennekes. Nowe rozdzielnice Doktorvolt są oparte na najwyższej jakości komponentach pozwalających na zapewnienie pięcioletniej gwarancji niezawodnej pracy oraz procesie produkcji wg ISO 9001:2015.

Wdrożenie rygorystycznych norm w trakcie fabrykacji skutkuje wytworzeniem produktu spełniającego najwyższe standardy w dziedzinie rozdziału energii elektrycznej. Każda sztuka w końcowym etapie wyrobu poddawana jest badaniom pomiarowym, co zwieńczone jest przyznaniem certyfikatu zgodności z IEC 61439. Niezmierne starania i nadzorowanie każdego etapu produkcji zapewnia o uczuciu obcowania z produktem najwyższej jakości, co potwierdzone jest nadaniem 5-letniej gwarancji producenta.

Przejdź do serii PREMIUM

Najcenniejszą cechą charakterystyczną rozdzielni Premium jest wykorzystanie mocnych materiałów. Obudowy renomowanej, włoskiej firmy Marlanvil wykonane są z tworzywa sztucznego posiadającego wszystkie cechy, których można oczekiwać od materiału odpornego. Doskonała odporność na pęknięcia, optymalna izolacja elektryczna i gładkie, łatwe do czyszczenia powierzchnie to nie jedyne cechy rozdzielnic budowlanych Doktorvolt® Premium. Aby sprostać wyzwaniom w obszarach roboczych, w których rozdział energii stanowi podstawę wydajnej i bezkompromisowej pracy wykorzystano gniazda elektryczne niemieckiej marki Mennekes. W celu ochrony instalacji elektrycznych wykorzystano aparaturę modułową produkcji firmy SIEMENS. Wyłączniki różnicowoprądowe i nadprądowe wraz z urządzeniami pomiaru energii elektrycznej posiadają wiele cenionych w branży przemysłowej certyfikatów potwierdzających ich bezkompromisową jakość i stabilność pracy.