22 września 2021 r.

Miniony rok był wyjątkowo trudny. Pandemia koronawirusa nagle dotknęła każdej dziedziny naszego życia, zmieniając wiele jego aspektów już na zawsze. Pomimo przeciwności losu, wielu wspaniałych ludzi z naszego regionu angażowało się jednak w życie lokalnych społeczności, wyróżniając się dokonaniami w różnych dziedzinach. Pomimo ograniczeń, wiele osób osiągało sukcesy, rozwijało swoją kreatywność i talent oraz pomagało innym znosić trudny czas.

Czytelnicy NTO wybrali grono osób, które w minionym roku najbardziej zasłużyły się dla lokalnych społeczności. Laureaci z miast i powiatów, zachowując zdobyte głosy, awansowali do wojewódzkiego finału plebiscytu, w którym zostały przyznane tytuły Osobowość Roku Opolszczyzny 2020.

Mamy zaszczyt poinformować, że tytuł Osobowość Roku 2020 w kategorii Biznes zdobył właściciel firmy Doktorvolt – Zbigniew Maleska! Uznanie zdobyły sukcesy zawodowe, dynamiczny rozwój firmy, który przyczynił się do wysokiej jakości oferowanych produktów oraz rozpoznawalności marki na rynku polskim i zagranicznym, a także wkład w życie lokalnej społeczności.

Dziękujemy serdecznie!