24 czerwca 2021 r.

Sezon wakacyjny 2021 już się rozpoczął… NIE JEST JESZCZE JEDNAK ZA PÓŹNO BY WYPOSAŻYĆ SWOJE POLE KEMPINGOWE W SŁUPKI DYSTRYBUUJĄCE PRĄD I WODĘ, a także dedykowane im akcesoria np. przedłużacze (dostępne również w naszej ofercie).

Nie daj się zaskoczyć i już dziś zastanów się co zrobić, aby przyciągnąć potencjalnych urlopowiczów na właśnie Twój kemping. Nie pozostawaj w tyle, wyposaż swoje pole kempingowe w słupki, aby zwiększyć prawdopodobieństwo, że to właśnie Twoje pole zostanie wybrane jako te najlepsze z pośród licznych, oferowanych przez konkurencje.

ROZDZIELNICA KEMPINGOWA – by brak prądu przestał być problemem

Posiadasz pole kempingowe? Zastanawiasz się jak zapewnić wszystkim turystom stały dostęp do prądu? Zupełnie niepotrzebnie! Jako producent m.in. rozdzielnic kempingowych zrealizujemy Twoje – nawet indywidualne – zamówienie na słupki dystrybucyjne tak, aby wypoczywający mieli gwarancję stałego dostępu do prądu, a także i wody.

Z pewnością orientujesz się jak ważne są słupki dystrybucyjne zwane również rozdzielnicami kempingowymi. Zapewniają możliwość przesyłu energii i wody na przystaniach, marinach czy też polach kempingowych i namiotowych. Przeznaczone są do zasilania w energię elektryczną i wodę przyczep kempingowych oraz jednostek pływających, które zacumowały w przystani żeglarskiej.

Dlaczego powinieneś wyposażyć swoje pole kempingowe w słupek dystrybucyjny?

✔️ Podniesie to jego prestiż i standard –stanie się ono  bardziej komfortowe i atrakcyjne dla potencjalnych gości;

✔️ Słupki wyposażone są w kranik z przyłączem wodnym – Twoi turyści nie będą musieli nosić wody z dalszych części kempingu, ponieważ będzie ona w zasięgu ich ręki;

✔️ Przyczepy są wyposażone w urządzenia elektryczne więc oczywistym jest, że trzeba będzie gdzieś je podłączyć, aby móc z nich korzystać;

✔️ Uruchomienie urządzeń codziennego użytku, takich jak czajnik, lodówka czy kuchenka mikrofalowa przestaje być problemem. W prosty sposób możemy naładować baterię w telefonie, laptopie, a nawet uruchomić telewizor.

✔️ Wymagający klienci chcą mieć możliwość korzystania w pełni ze wszystkich udogodnień

Właścicielu! Uniknij konsekwencji braku modernizacji swojego pola kempingowego!

Pomyśl o tym, że:

✔️ Fatalnie wypadniesz na tle swojej „kempingowej konkurencji”, która już pewnie posiada urządzenia do dystrybucji energii;

✔️ Będziesz gorzej oceniany w rankingach (wg nich w czołówce udogodnień, które biorą pod uwagę turyści jest właśnie zapewnienie stałego dostępu do elektryczności);

✔️ Wypoczywający będą zmuszeni na rozwijanie długich przedłużaczy w celu podłączenia się do sieci oraz ciągłe chodzenie do gniazdek i przepinanie urządzeń;

✔️ Przestrzegaj zasad BHP! Niezabezpieczone kable mogą zagrażać zdrowiu i życiu Twoich gości!

Pamiętaj!

Technologie ciągle się rozwijają – Ty też powinieneś! Gust konsumentów również ulega nieustannym zmianom – nie pozwól sobie na stanie w miejscu, idź na przód! To co było kiedyś nie ma racji bytu dziś!

Jak skorzystać z naszej oferty?

1. Wejdź na stronę ⭐ kliknij w: www.doktorvolt.pl

2. Zapoznaj się z naszymi propozycjami ofert:

⭐ Słupek dystrybucyjny CV-CAMP 2x(2x230V 1x16A 1x230V/3p)

⭐ Słupek dystrybucyjny CV-CAMP 2x(2x230V 1x230V/3p)

⭐ Słupek dystrybucyjny CV-CAMP 2x(1x230V 1x230V 1xCamp) z przyłączem wodnym

3. Skontaktuj się z nami: adres e- mail: kontakt@doktorvolt.pl lub zadzwoń telefon: 881 602 200

4. Ustal szczegóły oferty

 Ciesz się z użytkowania naszych produktów!

W naszej standardowej ofercie znajdziesz:

✔️ Słupki dystrybucyjne CV-CAMP 2x(2x230V 1x16A 1x230V/3p) to kolumny przeznaczone do dystrybucji energii elektrycznej. Wyposażone są w 2 trójfazowe gniazda elektryczne 16-amperowe, 2 gniazda kempingowe 3P 230V oraz 4 gniazda 230V w standardzie schuko. Każde z nich zabezpieczone jest przez uziemienie oraz automatyczny wyłącznik różnicowo-prądowy z guzikiem resetującym. Kolumna posiada również instalację pod dystrybucje wody.

✔️ Słupki dystrybucyjne CV-CAMP 2x(2x230V 1x230V/3p) to kolumny przeznaczone do dystrybucji energii elektrycznej. Słupek dystrybucyjny CV-CAMP firmy Doktorvolt jest wyposażony w 2 gniazda kempingowe 3P 230V oraz 4 gniazda 230V w standardzie schuko, każde z nich zabezpieczone jest przez uziemienie oraz wyłącznik różnicowoprądowy.

✔️ Słupki dystrybucyjne CV-CAMP 2x(1x230V 1x230V 1xCamp) z przyłączem wodnym to kolumny przeznaczone do dystrybucji energii elektrycznej. Wyposażone są w 2 gniazda kempingowe 3P 230V (CEE), 2 gniazda 230V Typ F oraz 2 gniazda 230V Typ E, wyposażone w 2 wyłączniki różnicowoprądowe z członem nadprądowym, oraz wyłącznik nadprądowy. Kolumny posiadają również instalację pod dystrybucje wody. Słupek dystrybucyjny wyposażony jest w czujnik zmierzchu do integralnego podłączenia z zewnętrznym oświetleniem słupka oraz kieszeń z oknem rewizyjnym na zabezpieczenia. Okablowanie jest gotowe i przygotowane pod instalację.

Biorąc pod uwagę, że większość rozdzielnic kempingowych wyposażona jest w gniazda najlepiej wybrać dedykowane im przedłużacze 16A/3P IP44 230V o różnej długości (2m, 10m 15m, 20m, 25m, 30m oraz 40m), które wyposażone są w gniazdo i wtyczkę kempingową. Natomiast jeśli będziemy chcieli wykorzystać np. zwykły przedłużacz domowy do podłączenia kempingu (CEE) niezwykle pomocne będą adaptery kempingowe firmy Doktorvolt.

Pamiętaj, że w te wakacje większość turystów wybierze wypoczynek na polach namiotowych i kempingach. Dlatego już dziś zakup u nas słupki dystrybucyjne i przygotuj się na prawdziwe turystyczne oblężenie!

Jeśli życzysz sobie, aby rozdzielnica zawierała inne komponenty (gniazda) niż te, które proponujemy powiadom nas o tym, a wykonamy ją specjalnie dla Ciebie zgodnie z Twoimi oczekiwaniami!

Nie czekaj – sezon wakacyjny już się rozpoczął!

Dostosowujemy produkcję naszych słupków pod indywidualne zamówienie!

Wyślij do nas zapytanie, a My przygotujemy ofertę  www.doktorvolt.pl