18 września 2020 r.

W dniach 17-19 września 2020 w Bielsku-Białej odbyła się 33. Edycja największych targów elektroniki i energetyki w Polsce, ENERGETAB 2020. Firma Doktorvolt wzięła udział w evencie razem z partnerami, a wspólne stoisko znajdowało się w hali A, sektorze 13.

Razem z firmą z Malichowa pod Dobrodzieniem wystawili się strategiczni jej strategiczni partnerzy – słowacki SEZ Krompachy specjalizujący się w produkcji aparatury modułowej oraz turecki producent obudów i rozdzielnic TP Electric. Dodatkowo, na stoisku reklamowana była hurtownia elektryczna Preis-Zone, oficjalny dystrybutor marki Doktorvolt w Internecie.

Pomimo niższej w stosunku do poprzednich lat frekwencji odwiedzających stosika, w ciągu trwania eventu udało się zawrzeć nowe, obiecujące znajomości. Dużą popularnością cieszyły się rozdzielnice z gniazdami oraz skrzynki przyłączeniowe solarne produkowane w Malichowie pod Dobrodzieniem. Instalacje fotowoltaiczne są przyszłościowym rozwiązaniem, które jest istotne szczególnie w perspektywie zmian klimatycznych i proekologicznych działań z nimi związanych.

Czas targów minął intensywnie, pod znakiem dużej ilości pracy. Event był okazją do zawiązania wielu kontaktów biznesowych, które odbiją się pozytywnie na rozwoju firmy. Pomimo pierwszych symptomów recesji gospodarczej, patrzymy w przyszłość z entuzjazmem i chęcią do działania.