21 października 2022 r.

Dziś mamy okazję zaprezentować nasze słupki dystrybucyjne na Międzynarodowych Targach Caravaningowych w Poznaniu.

Caravans Salon Poland to prestiżowe wydarzenie, które cieszy się ogromną popularnością wśród fanów polskiego i zagranicznego caravaningu.

Podczas targów można podziwiać najnowsze modele kamperów, przyczep kempingowych oraz sprzęt biwakowy. W trakcie wydarzenia mają okazję zaprezentować się również firmy, które świadczą usługi związane z podróżowaniem na czterech kółkach. Poza nowościami odwiedzający mogą się spotkać
z wieloma promocjami oraz ofertami specjalnymi. Ponadto podczas targów wszystkim towarzyszy miła atmosfera oraz fachowe doradztwo. Przekazywana wiedza z zakresu caravaningu może stać się bardzo wartościowa, szczególnie dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z caravaningiem.

Caravaning w Polsce z roku na rok zyskuje na popularności. Coraz więcej osób decyduje się na podróż
w cichy zakątek z dala od pracy, miasta i natłoku ludzi. Nasze słupki dystrybucyjne znacznie ułatwiają codzienne funkcjonowanie na polu kempingowym.

Właściciele pół kempingowych coraz częściej decydują się na wyposażenie swoich obiektów
w słupki dystrybucyjne, dzieje się tak, nie tylko za sprawą udogodnień dla turystów. Tego typu infrastruktura pół kempingowych znacznie podnosi prestiż i staje się coraz atrakcyjniejsza dla odwiedzających.

Dzięki firmie ACK Benimar Polska, która po raz kolejny udostępniła nam stanowisko, możemy zaprezentować nasze słupki dystrybucyjne. Nasze rozdzielnice kempingowe można wykorzystać między innymi na polach kempingowych, namiotowych oraz biwakowych.

Targi potrwają od 21-23 października. Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska. Zapraszamy!