19 czerwca 2023

W dniach 24-25 czerwca odbędzie się największe święto samochodów elektrycznych w regionie – Electro Moto Show. To prestiżowe wydarzenie odbędzie się już po raz 3, a z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Electro Moto Show to event poświęcony samochodom elektrycznym i promocji elektromobilności, która coraz mocniej wdziera się w życie społeczeństwa.

Pierwsza edycja odbyła się w 2021 roku, która zyskała bardzo dużą popularność. W 2022 zorganizowano ponownie Electro Moto Show powiększoną o Strefę Kobiet.

Zobacz jak było podczas II edycji Electro Moto Show

W tym roku zainteresowanie zarówno wystawcami jak i gośćmi planującymi odwiedzić Event przerasta nasze oczekiwania.

W tym roku podczas Electro Moto Show zaprezentują się modele topowych marek samochodowych tj BMW, Mercedes, Audi, Skoda, CUPRA, Toyota, KIA, Opel.

Podczas Electro Moto Show po raz pierwszy zaprezentuje się samochód na wodór marki Toyota wprost z salonu Toyota Szic z Opola.

Oprócz prezentacji samochodów elektrycznych swój asortyment zaprezentuje firma Doktorvolt, która jest producentem wysokiej jakości i łatwości użytkowania stacji ładowania do samochodów elektrycznych.

Stacje ładowania, szczególnie te do użytku domowego cieszą się coraz większą popularnością. Wraz ze zwiększeniem świadomości ludzi co do elektromobilności wrasta zarówno sprzedaż samochodów elektrycznych jak i akcesoriów do ich ładowania.

Coraz więcej posiadaczy elektryków decyduję się na zakup małej stacji ładowania do swojego garażu, ponieważ infrastruktura ładowania w ogólnodostępnych miejscach jest często utrudniona.

Dodatkowym elementem, która doda wydarzeniu Electro Moto Show jest najnowsza ekspozycja wysokiej klasy mebli w galerii wnętrz Dobroteka takich marek jak Kler, Halupczok, Vero.

Electro Moto Show odbędzie się już w ten weekend 24-25 czerwca 2023 w Dobrotece, przy ul. Oleskiej 35 w Dobrodzieniu.

Organizatorem Electro Moto Show są: Doktorvolt, Dobroteka i Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki.

Serdecznie zapraszamy na jazdy próbne w dniach 24-25 czerwca pod dobrodzieńską Dobrotekę w godz. 10:00-17:00

Patronaci wydarzenia: Opolska Izba Gospodarcza, radio Eska, Polski Związek Motorowy