7 czerwca 2019 r.

W dniach 3-6. czerwca odbyło się szkolenie z zakresu oferty produktowej w siedzibie firmy Hensel w Lennestadt w Niemczech. Delegacja Doktorvolt była w gronie partnerów zaproszonych do wzięcia udziału w evencie. Wyjazd obejmował wizytę w fabryce Hensel, odwiedziny w przedsiębiorstwie Mennekes oraz zwiedzanie okolicznej górskiej przyrody.

Hensel i Mennekes to strategiczni partnerzy firmy Doktorvolt z Malichowa pod Dobrodzieniem. Zaliczani są również do grona kluczowych dostawców naszego przedsiębiorstwa. Szkolenie było nie tylko źródłem cennej wiedzy oraz rozrywki, ale również okazją do poznania wielu przedstawicieli z branży w Polsce i zagranicą. Wierzymy również, że event ten może stanowić początek owocnej współpracy ze spotkanymi przedsiębiorcami.

Wydarzenie zostało podsumowane przyjemnym akcentem w postaci wyścigów na torze gokartowym. Delegacja firmy Doktorvolt wróciła ze spotkania z entuzjastycznym nastawieniem i nowymi pomysłami. Chcemy wyrazić podziękowania dla naszych przyjaciół z niemieckich firm za zaproszenie i możliwość udziału w tym szkoleniu. Należy jednocześnie podkreślić, iż relacje z partnerami stanowią podstawę prowadzenia interesów przez naszą firmę. Podejście to owocuje nie tylko wymiernymi korzyściami, ale też jakością przekładającą się na każdy aspekt działania przedsiębiorstwa.