8 lutego 2023 r.

Zakład Doktorvolt po raz kolejny zdobył prestiżowe wyróżnienie jakim jest przynależność do elitarnego klubu Gazel Biznesu 2022.

Gazele Biznesu to prestiżowe zestawienie najszybciej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce, opublikowane co roku przez dziennik gospodarczy Puls Biznesu. Ranking opiera się na wynikach finansowych i tempie wzrostu przychodów przedsiębiorstw w określonym okresie czasu.

Udział w Gazelach Biznesu jest wyróżnieniem dla każdej firmy, ponieważ potwierdza jej sukces i pozycję lidera na rynku. Aby znaleźć się w rankingu, przedsiębiorstwa muszą spełnić szereg wymogów, takich jak stabilna sytuacja finansowa, wysoka rentowność i szybki wzrost przychodów.

Ranking Gazele Biznesu jest bardzo ważnym wydarzeniem dla branży gospodarczej w Polsce. Dostarcza on niezbędnych informacji na temat najlepiej prosperujących firm w kraju i jest doskonałym źródłem inspiracji dla nowych i już istniejących przedsiębiorców.

Firma Doktorvolt zajęła 17 miejsce w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w województwie opolskim. Jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy ponownie wyróżnieni.