16 października 2023

W piątek 13 października odbyła się  jubileuszowa XX Gala Finałowa „Opolska Marka” podsumowująca II Regionalny Kongres Gospodarczy. W ramach konkursu Opolska Marka, nieprzerwanie od 2003 roku Samorząd Województwa Opolskiego wyłaniał najlepsze produkty, usługi oraz pracodawców w województwie opolskim. 

Nieprzerwanie od 2003 roku w ramach konkursu „Opolska Marka” Samorząd Województwa Opolskiego nagradza najlepsze przedsiębiorstwa, ich produkty, usługi oraz inicjatywy w województwie opolskim. Opolskie firmy to bardzo ważny partner samorządu, który od lat buduje regionalną gospodarkę – mówi Andrzej Buła, Marszałek Województwa Opolskiego. Dodał również, że dziewięćdziesiąt procent naszych firm to przedsiębiorstwa rodzinne, które tworzyły się od kilku osób, które pokazały swoją odwagę w prowadzeniu działalności gospodarczej. – Mając wewnętrzne poczucie przynależności regionalnej, budujecie przynależność gospodarczą.

XX jubileusz konkursu „Opolska Marka” to okazja do szczególnego wyróżniania ważnych dla Opolszczyzny firm, które od lat są dumą województwa. Laureatami tegorocznej edycji, zostały firmy, wybrane spośród laureatów konkursu z poprzednich lat w poszczególnych kategoriach.

Piątek 13-ego października okazał się bardzo szczęśliwym dniem dla firmy DOKTORVOLT. Otrzymanie wyróżnienia i zdobycia tytułu „Opolska Marka” to ogromny prestiż i wyróżnienie na tle województwa.

Dziękujemy Samorządowi Wojewódzkiemu za tak wielkie wyróżnienie i docenienie naszej działalności.

Artykuł i zdjęcia z Gali Finałowej „Opolska Marka” dostępna na stronie Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki.
https://ocrg.opolskie.pl/gala-opolskiej-marki-/