Obudowa rozdzielnicy IP65 TD Doktorvolt 2305
Obudowa rozdzielnicy TD IP65
Specyfikacja techniczna
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Zabezpieczenie |
Obudowa rozdzielnicy budowlanej IP65
Firma Doktorvolt specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości rozdzielnic budowlanych z gniazdami, rozdzielnic fotowoltaicznych oraz przedłużaczy. Na rynku wyróżniają ich jakość, dbałość o detale oraz kompleksowa obsługa klienta. Produkty Doktorvolt wytwarzane są ze sprawdzonych komponentów pochodzących od europejskich dostawców. W trosce o bezpieczeństwo klientów prowadzą szereg działań o charakterze edukacyjnym i profilaktycznym, szczególnie w zakresie pracy z instalacjami solarnymi. Dodatkowo każdy produkt jest sprawdzony przez specjalistów, posiada numer seryjny i certyfikat przeprowadzonych badań. Kolejnym atutem rozdzielnic Doktorvolt jest certyfikacja TÜV Süd wdrożenia normy ISO 9001:2015 w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży omawianych urządzeń. Produkty Doktorvolt przyjęły się na rynkach w Polsce, Niemczech, Skandynawii i Europie Zachodniej.
| Obudowa rozdzielnicy | |
| producent obudowy | Marlanvil |
| ilość modułów | 12 |
| ilość rzędów | 1 |
| montaż | natynkowy |
| stopień ochrony rozdzielnicy | IP65 |
| napięcie znamionowe obudowy | 1000V |
| wymiary obudowy | 355 x 255 x 125 mm |
| materiał obudowy | technopolimer |
| materiał drzwi | poliwęglan |
| uchwyt | – |
| kolor przedniej płyty obudowy | szary RAL 7035 |
| kolor tylnej płyty obudowy | czarny |
| materiał śrub | stal nierdzewna |
| materiał uszczelki | guma EPDM |
| dławnica PG dołączona w zestawie | 1x PG-16 |
| certyfikaty i normy | CE CEI-23-48/49 IEC 670 |
| Gniazda i aparatura modułowa | |
| ochrona przed dotykiem pośrednim | – |
| gniazda siłowe | – |
| zabezpieczenie nadprądowe gniazd siłowych | – |
| gniazda 230V | – |
| zabezpieczenie nadprądowe gniazd 230V | – |
| gniazdo odbiornikowe | – |
| szyna łączeniowa | – |
| łącznik krzywkowy | – |
| licznik zużycia energii elektrycznej | – |
| pozostałe składniki | zestaw śrub montażowych wraz z zaślepkami |
| certyfikaty i normy wyłącznika różnicowoprądowego | – |
| certyfikaty i normy wyłączników nadprądowych | – |
| Okablowanie | |
| producent okablowania | – |
| rodzaj okablowania | – |
| normy i certyfikaty | – |
| kabel przyłączeniowy | – |
| wtyczka przyłączeniowa | – |
| Informacje ogólne | |
| prąd znamionowy | – |
| napięcie znamionowe | – |
| ICC | – |
| RDF | – |
| Informacje producenta | |
| producent | Doktorvolt |
| certyfikaty i normy producenta | TÜV SÜD ISO 9001:2015 CE IEC 61439 |
| oznaczenie producenta | DV-2305 |
| EAN | 5905669992305 |



