Rozdzielnica natynkowa hermetyczna HIGHT IP65 12 modułowa transparentne drzwi 940.12 M-L 1×12
Rozdzielnica natynkowa hermetyczna 12 modułowa 290 x 210 x 100 mm transparentne przyciemniane drzwi IP65 skrzynka rozdzielnia obudowa seria HIGHT 940.12 Marlanvil
Specyfikacja techniczna
| Waga | 1,7 kg |
|---|---|
| Montaż | |
| Kolor | |
| Stopień ochrony | |
| Rzędy/Moduły | |
| Liczba rzędów | |
| Liczba modułów | |
| Materiał | |
| Typ montażu |
Rozdzielnica natynkowa hermetyczna 12 modułowa Marlanvil
⭐⭐⭐⭐⭐
➡️ Rozdzielnica hermetyczna, zalety:
✔️ Kompaktowa i zwarta obudowa wykonana z najlepszej jakości materiałów,
✔️ wysokiej jakości produkt,
✔️ odporny na warunki atmosferyczne,
✔️ drzwi oraz obudowa wykonane z wysokiej jakości tworzyw,
✔️ klasa szczelności IP65,
✔️ kolor szary,
✔️ sposób montażu: natynkowy,
➡️ Zestaw nie zawiera listwy zaciskowej.
➡️ Zastosowanie:
✔️ wewnątrz/na zewnątrz,
✔️ do montażu zabezpieczeń nadmiarowo-prądowych, wyłączników różnicowo-prądowych oraz innych aparatów elektrycznych
➡️ Dane techniczne:
| zastosowanie | montaż zabezpieczeń nadmiarowo-prądowych, wyłączników różnicowo-prądowych oraz innych aparatów elektrycznych |
| wymiary (l x h x p) |
A: 290 mm |
| ilość modułów | 12 |
| ilość rzędów | 1 |
| listwa zaciskowa N PE | – do zakupienia osobno (symbol: 1006.12) |
| stosowane do napięcia Uni |
1000V DC |
| Uni | 1000V |
| Unr | 230 / 400V |
| In | 100A |
| dozwolona temperatura pracy | od -25°C do +60°C |
| odporność na uderzenia | IK07 |
| odporność na środki chemiczne i warunki pogdodowe | tak |
| montaż |
natynkowy |
| stosowane do napięcia Ui |
1000V DC |
| stopień ochrony |
IP65 |
| klasa ochrony |
II |
| materiał obudowy |
technopolimer |
| materiał drzwi |
poliwęglan |
| kolor obudowy |
szary RAL 7035 |
| kolor drzwi |
przyciemniane transparentne |
| materiał śrub | stal nierdzewna |
| materiał uszczelki | guma EPDM |
| możliwość montażu za pomocą uchwytów dostępnych na naszych aukcjach pod symbolem 1.940.ST |
tak dostępna na aukcji w naszym sklepie |
| możliwość montażu zamka metalowego do rozdzielnic IP65 serii HIGHT Marlanvil hermetycznych 1000.SRHU |
tak dostępna na aukcji w naszym sklepie |
| możliwość montażu listwy zaciskowej 12-modułowej 12M 2x(12P+2P) M-L |
tak dostępna na aukcji (symbol: 1006.12) |
| szyna DIN (TH/TS 35) do montażu aparatury modułowej | tak |
| etykieta samoprzylepna do opisu aparatury modułowej | tak |
| możliwość montażu zamka metalowego do rozdzielnic IP65 serii HIGHT Marlanvil hermetycznych 1000.SRHU |
tak |
| listwy zaciskowe dla N i PE do montażu aparatury modułowej | tak – do zakupu osobno |
| bezhalogenowa |
tak |
| normy/ dyrektywy | CE Eu 2002/95/EC RoHS Deca-BDE CEI 23-48 |
| producent |
Marlanvil |
| seria |
HIGHT |
| symbol | 940.12 |
| kod EAN | 8017521094847 |




