Rozdzielnica budowlana zabezpieczenia Siemens pTD-S/FI 32A 16A 4x230V gniazda Mennekes Schuko Doktorvolt 4845
Specyfikacja techniczna
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Zabezpieczenie | |
| Natężenie prądu CEE | |
| CEE Liczba biegunów (modułów) | |
| Napięcie CEE | |
| Typ gniazd | |
| Materiał obudowy | |
| Gniazda |
Zabezpieczona rozdzielnica budowlana pTD-S 32A 16A 4x230V gniazda Mennekes, zabezpieczenia Siemens Doktorvolt®
Niemiecki system gniazd Schuko

➡️ Rozdzielnica elektryczna serii PREMIUM pTD-S/FI 32A 16A 4x230V Doktorvolt®, zalety:
✔️ Kompaktowa i zwarta obudowa wykonana z najlepszej jakości materiałów
✔️ wyposażona w cztery gniazda 230 V 16 A oraz gniazdo siłowe 1x 400 V 16 A, 1x 400 V 32 A producenta Mennekes
✔️ okablowanie i gniazda pochodzące od renomowanych producentów osprzętu elektrycznego
✔️ klasa szczelności erbetki IP44
✔️ gotowa do podłączenia
✔️ ochrona przed dotykiem pośrednim
✔️ zabezpieczenie nadprądowe gniazd, SIEMENS
❕❕❕ Gniazdo siłowe 32A jest zabezpieczone przez wyłącznik różnicowoprądowy. Prosimy zwrócić uwagę na zdjęcie wnętrza.
➡️ Rozdzielnica elektryczna serii PREMIUM pTD-S/FI 32A 16A 4x230V Doktorvolt®, zastosowanie:
✔️ Na placach i obszarach budów oraz podczas prac drogowych
✔️ do zakładów przemysłowych
✔️ w warsztatach i garażach, w których konieczne jest podłączenie urządzeń do gniazda siłowego
✔️ podczas samodzielnej budowy domu
✔️ do zasilania w energię elektryczną terenów zielonych i imprez masowych na świeżym powietrzu
➡️ Prezentowana rozdzielnica budowlana wyposażona została w:
✔️ cztery gniazda 4x 230V 16A o klasie szczelności IP 54
✔️ gniazdo siłowe 1x 400 V 32 A oraz 1x 400 V 16 A o klasie szczelności IP 44
✔️ zabezpieczenie nadprądowe gniazd 230V 2 x C16 1P 10kA
✔️ zabezpieczenie nadprądowe gniazda siłowego 1x C16 3P 10kA
✔️ zestaw śrub montażowych wraz z zaślepkami
✔️ wyłącznik różnicowoprądowy 40A 30mA 4P, SIEMENS
✔️ okablowanie.
➡️ Firma Doktorvolt® w procesie produkcji rozdzielnic wdrożyła system zarządzania certyfikowany przez TÜV SÜD:
✔️ gwarancja wysokiej jakości
✔️ transparentny przepływ informacji
✔️ gwarancja w zakresie bezpieczeństwa
✔️ zapewniona dobra obsługa klienta

| Obudowa rozdzielnicy | |
| ilość modułów | 12 |
| ilość rzędów | 1 |
| montaż | natynkowy |
| stopień ochrony obudowy | IP44 |
| napięcie znamionowe obudowy | 1000V |
| wymiary obudowy | 360 x 260 x 125 mm |
| materiał obudowy | technopolimer |
| materiał drzwi | poliwęglan |
| kolor przedniej płyty obudowy | szary RAL 7035 |
| kolor tylnej płyty obudowy | czarny |
| materiał śrub | stal nierdzewna |
| materiał uszczelki | guma EPDM |
| dławnica PG dołączona w zestawie | 1x PG-16 |
| certyfikaty i normy | CE CEI-23-48/49 IEC 670 |
| Gniazda i aparatura modułowa | |
| ochrona przed dotykiem pośrednim |
SIEMENS 1 x 40A 30mA 4P RCCB |
| gniazda siłowe |
1 x 32A 5P 400V IP44 czerwone Typ 3451 Mennekes 1 x 16A 5P 400V IP44 czerwone Typ 1385 Mennekes |
| zabezpieczenie nadprądowe gniazd siłowych |
SIEMENS 1 x C16 3P 10kA Gniazdo 32A zabezpieczone wyłącznikiem różnicowprądowym |
| gniazda 230V | 4 x 230V 16A Mennekes 11011 IP54 2P+E Niemiecki system Schuko |
| zabezpieczenie nadprądowe gniazd 230V |
SIEMENS 2 x C16 1P 10kA |
| szyna łączeniowa | 3-fazowa 8-modułowa 16mm2 |
| pozostałe składniki | zestaw śrub montażowych wraz z zaślepkami |
| certyfikaty i normy wyłączników nadprądowych | CE CEBEC IMQ VDE |
| certyfikaty i normy wyłączników różnicowoprądowych | VDE EAC CE ÖVE |
| Okablowanie | |
| rodzaj okablowania | Linka ster. H07V-K 2,5, 4 mm2 żółtoziel. Linka ster. H07V-K Linka ster. H07V-K |
| normy i certyfikaty | CPR RoHS CE |
| Informacje ogólne | |
| prąd znamionowy | 32A |
| napięcie znamionowe | 230 / 400 V |
| stopień ochrony rozdzielnicy | IP44 |
| ICC | ≤ 10 kA |
| RDF | 0,7 |
| Informacje producenta | |
| producent | Doktorvolt |
| certyfikaty i normy producenta | TÜV SÜD ISO 9001:2015 CE IEC 61439 |
| oznaczenie producenta | DV-4845-D |
| EAN | 5907589334845 |



