22 lutego 2020 r.

Dnia 22.02.2020 w opolskim hotelu Mercure odbyła się coroczna gala „Opolskich Kobiet Sukcesu”. Wydarzenie jest zwieńczeniem działalności organizacji, która promuje przedsiębiorczość płci pięknej w województwie opolskim. Stowarzyszenie organizuje liczne inicjatywy społeczne i szkolenia i ma na celu promocję aktywności i wzajemne wsparcie kobiet Opolszczyzny.

Firma Doktorvolt objęła swoim patronatem tegoroczne wydarzenie, a nasi przedstawiciele otrzymali zaproszenie jako goście honorowi. Na galę zostali
zaproszeni również najważniejsi partnerzy stowarzyszenia. Event był prowadzony przez miss Polski 2017 Kamilę Świerc oraz Michała Panicza z radia Doxa, które wraz z Radiem Opole objęło patronat medialny nad wydarzeniem. Wręczono nagrody dla kobiet, które osiągnęły wyróżniający sukces w czterech kategoriach: „Biznes w skali makro”, „Biznes w skali mikro”, „Nauka, kultura i sztuka” i „Aktywność społeczna”. Dodatkowo, przyznano tytuł „Ambasadora Kobiet Sukcesu”. Jest to specjalna nagroda dla mężczyzny, który odznacza się nieprzeciętnym działaniem na rzecz kobiet w regionie. Tegorocznym laureatem został marszałek województwa opolskiego, pan Andrzej Buła.

Oprócz oficjalnej części, wydarzenie było przeplatane występami artystycznymi, słodką niespodzianką oraz balem, który zamykał spotkanie. Jako firma czujemy się wyróżnieni będąc częścią inicjatywy, jaką jest działanie stowarzyszenia „Opolskich Kobiet Sukcesu”. Jako przedsiębiorstwo, również staramy się promować równość płci jako część polityki Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Serdecznie gratulujemy wszystkim kobietom, które osiągnęły sukces w naszym regionie, życzymy dalszych sukcesów oraz owocnej współpracy.