23 lipca 2019 r.

Aktywizacja przedsiębiorczości wśród młodych ludzi była tematem przewodnim pierwszego spotkania z serii „Budowanie dochodowej firmy” w dniu 23.07 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu. W czasie eventu uczestnicy mieli okazję wziąć udział w praktycznych warsztatach oraz wysłuchać wielu porad z zakresu networkingu. Inicjatywa ma pomóc początkującym firmom w rozwoju prosperującego biznesu, który ma szansę konkurować na rynku z istniejącymi już graczami.

Czynny udział w wydarzeniu wzięli również pracownicy firmy Doktorvolt. Podczas spotkania mieli okazję przedstawić profil przedsiębiorstwa, historię powstania i jego aspiracje na przyszłość. W czasie warsztatów mogli zapoznać się z najpopularniejszymi problemami mikro i małych przedsiębiorstw, możliwościami pozyskania dofinansowań z Unii Europejskiej itd.

Wraz z przedstawicielami firmy Doktorvolt na spotkaniu byli obecni pracownicy partnerskiej firmy Pixelmeal, która od wielu lat współpracuje z naszym przedsiębiorstwem w zakresie usług IT i marketingu internetowego. Seria opisanych spotkań organizowanych przez Opolską Izbę Gospodarczą ma na celu rozwój przedsiębiorczości i konkurencyjności w sektorze MŚP na ziemi opolskiej.