Rozdzielnica budowlana eXT-S/FI 32A 16A kempingowe 2x16A 8x230V + licznik 3 fazowy Schuko 0786
Specyfikacja techniczna
| Waga | 8 kg |
|---|---|
| Zabezpieczenie | |
| Natężenie prądu CEE | |
| CEE Liczba biegunów (modułów) | |
| Napięcie CEE | |
| Typ gniazd | |
| Dodatkowe wyposażenie | |
| Materiał obudowy |
Rozdzielnica kempingowa eXT-S/FI 32A 16A 2x16A 8x230V + licznik 3 fazowy Schuko
Niemiecki system gniazd Schuko
⭐⭐⭐⭐⭐
➡️ Rozdzielnica elektryczna eXT-S/FI 32A 16A 2x16A 8x230V Doktorvolt®, zalety:
✔️ Kompaktowa i zwarta obudowa wykonana z najlepszej jakości materiałów,
✔️ wyposażona w osiem gniazd 8x 230V 16A oraz gniazda siłowe 1x 400 V 32 A i 2x 230V 16A 3P, 1x 400 V 16A 5P,
✔️ okablowanie i gniazda pochodzące od renomowanych producentów osprzętu elektrycznego,
✔️ klasa szczelności erbetki IP 44,
✔️ gotowa do podłączenia.
✔️ zabezpieczenie nadpądowe gniazd,
✔️ ochrona przed dotykiem pośrednim,
✔️ wbudowany licznik zużycia energii.
➡️ Rozdzielnica elektryczna eXT-S/FI 32A 16A 2x16A 8x230V Doktorvolt®, zastosowanie:
✔️ Na placach i obszarach budów oraz podczas prac drogowych,
✔️ do zakładów przemysłowych,
✔️ w warsztatach i garażach, w których konieczne jest podłączenie urządzeń do gniazda siłowego,
✔️ podczas samodzielnej budowy domu,
✔️ do zasilania w energię elektryczną terenów zielonych i imprez masowych na świeżym powietrzu.
➡️ Prezentowana rozdzielnica budowlana wyposażona została w:
✔️ gniazdo siłowe 1x 400V 16A 5P, 1x 400V 32A 5P o klasie szczelności IP 44,
✔️ osiem gniazd 8x 230V 16A o klasie szczelności IP 54,
✔️ gniazda 230 V x 16 A 3P,
✔️ okablowanie,
✔️ zabezpieczenie naprądowe gniazd 230 V 4x C16 10 kA 1P,
✔️ zabezpieczenie nadprądowe gniazd siłowych 1x C32 10kA 3P, 1x C16 10kA 3P,
✔️ wyłącznik różnicowoprądowy 63A 30mA 4P Typ A,
✔️ trójfazowy licznik zużycia energii.
➡️ Firma Doktorvolt® w procesie produkcji rozdzielnic wdrożyła system zarządzania certyfikowany przez TÜV SÜD:
✔️ gwarancja wysokiej jakości,
✔️ transparentny przepływ informacji,
✔️ gwarancja w zakresie bezpieczeństwa,
✔️ zapewniona dobra obsługa klienta.

| Obudowa rozdzielnicy | |
| ilość modułów | 26 |
| ilość rzędów | 2 |
| montaż | natynkowy |
| stopień ochrony rozdzielnicy | IP44 |
| napięcie znamionowe obudowy | 1000V |
| wymiary obudowy z gniazdami | 720 x 290 x 200 mm |
| materiał obudowy | tworzywo sztuczne |
| drzwi | przyciemniane transparentne |
| kolor przedniej płyty obudowy | szary RAL 7035 |
| kolor tylnej płyty obudowy | czarny |
| materiał śrub | tworzywo sztuczne |
| materiał uszczelki | piankowa |
| dławnica PG dołączona w zestawie |
1x PG-21 2x PG-29 |
| certyfikaty i normy | CE, TSE |
| Gniazda i aparatura modułowa | |
| ochrona przed dotykiem pośrednim | wyłącznik różnicowoprądowy SEZ 63A 30mA 4P Typ A |
| gniazda siłowe |
1 x 32A 5p 400V IP44 czerwone Typ 3451 Mennekes 1 x 16A 5P 400V IP44 czerwone Typ 1385 Mennekes |
| zabezpieczenie nadprądowe gniazd siłowych |
1 x C32A 10kA 3P 0099252 1 x C16A 10kA 3P 0099249 |
| gniazda 230V |
8x 230V 16A IP54 niebieskie Typ 11011 Mennekes 2x 230V 16A 3P IP44 niebieskie Typ 1366 Mennekes |
| zabezpieczenie nadprądowe gniazd 230V | 6x C16A 10kA 1P SEZ-KROMPACHY |
| szyna łączeniowa | 3F 12M 12mm2 |
| licznik zużycia energii | 3F LE-03d F&F |
| certyfikaty i normy wyłącznika różnicowoprądowego |
IEC 61008-1
EN 61008-1 PN-EN-61008-1 |
| certyfikaty i normy wyłączników nadprądowych | VDE |
| Okablowanie | |
| rodzaj okablowania | Linka ster. H07V-K 2,5, 4, 10 mm2, żółtoziel. Linka ster. H07V-K Linka ster. H07V-K |
| normy i certyfikaty | CPR RoHS CE |
| Informacje ogólne | |
| prąd znamionowy | 63 A |
| napięcie znamionowe | 230 / 400 V |
| ICC | ≤ 10 kA |
| RDF | 0,7 |
| Informacje producenta | |
| producent | Doktorvolt |
| certyfikaty i normy producenta | TÜV SÜD ISO 9001:2015 CE IEC 61439 |
| oznaczenie producenta | DV-0786-D |
| EAN |
5907589330786 |


